$
בורסת ת"א

התמנף: היו"ר החדש של מנופים יקבל אופציות בשווי 12 מיליון שקל

סמיון ויינשטוק, לשעבר בכיר בשוק התשתיות והנפט ברוסיה, יסייע לחברה עם כניסתה לתחום חיפושי הנפט. התגמול ליו"ר החדש יתבסס על שווי המניה במשך ארבע שנים, ללא שכר שוטף

סיון איזסקו 09:5414.07.10

סמיון ויינשטוק מונה לתפקיד יו"ר חברת מנופים פיננסים, שבשליטת מרכוס וובר, אברהם נניקשוילי, ג'קי בן זקן וחיים רביבו. על פי הודעת החברה, ויינשטוק עלה לישראל לפני כמה חודשים מרוסיה, שם צבר ניסיון בתפקידים בכירים בתעשיות הנפט, הגז, התשתיות ובתחום הנדל"ן.

 

מן הזימון לאסיפת בעלי המניות שתתבקש לאשר את תנאי העסקתו של היו"ר החדש, עולה כי ויינשטוק יכהן בחצי משרה ויקבל חבילת אופציות לארבע שנים בשווי שהוערך על ידי החברה ב־12.2 מיליון שקל. האופציות יבשילו בשמונה מנות, מדי חצי שנה, וויינשטוק לא יקבל מניות בפועל, אלא את הפער שבין מחיר המניה בשוק למחירה בעת ההקצאה. באופן חריג, החברה לא תשלם ליו"ר החדש שכר שוטף, והתגמול יתבסס אך ורק על חבילת האופציות.

 

מה דעתך על מניית ארי נדלן:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

לדברי החברה, הענקת האופציות, תנאיהן ושוויין הכלכלי עומדים בקנה אחד עם התגמולים המוענקים לבעלי תפקידים דומים בחברות בעלות פעילויות דומות.

 

במקביל, הודיעה מנופים על כניסתה לתחום חיפושי הגז והנפט ודיווחה כי החליטה לקחת חלק (50%) בזכויות של בעלי השליטה במנופים ברישיון חיפושי הנפט שמן (לשעבר מד אשדוד), 16 ק"מ מרצועת החוף שבין פלמחים והעיר אשדוד. החלטת הדירקטוריון בנושא זה טעונה אישור של האסיפה הכללית.

 

דירקטוריון החברה ציין כי "ויינשטוק הנו בעל רקורד ארוך ומרשים בניהול חברות גדולות, והוציא לפועל מספר רב של פרויקטים משמעותיים וחשובים בתחומי הבנייה וחיפושי הנפט. לאור כניסתה הצפויה של החברה לתחום הנפט, למומחיותו זו חשיבות מהותית בהתפתחותה של החברה בתחום".

 

סמיון ויינשטוק סמיון ויינשטוק

לפי הודעת החברה, ויינשטוק הנו מהנדס בניין ודוקטור למדעי החברה, וחבר Informatization Academy, אקדמיה בינלאומית למדעי הכרייה ברוסיה. כמו כן זכה בפרסי מדינה וכתב עבודות בנושא ניהול תאגידי נפט וגז. בין תפקידיו הבכירים בעבר: סגן נשיא בחברת הנפט Lukoil הרוסית ונשיא חברת Olympstroy שבבעלות ממשלת רוסיה, אשר עוסקת בתכנון, בנייה ותפעול תשתיות.

 

לדברי בן זקן, "הצטרפותו של אדם בעל שעור קומה כויינשטוק תהווה חיזוק משמעותי לחברה, לאור האתגרים העומדים לפנינו בתחום הייזום והבנייה בארץ ובקזחסטן, ובתחום חיפושי הנפט".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x