$
בורסת ת"א

מיכאל תבור רוצה לרכוש את פועלים סהר ולייעץ דרכה למוסדיים

בתבור כלכלה ופיננסים מועסקים כיום 25 אנליסטים והיא הוקמה על ידי מיכאל תבור, לשעבר יועץ כלכלי באוצר

רחלי בינדמן 14:5520.06.10
חברת תבור כלכלה ופיננסים, החלה לבחון את כניסתה לתחום ההמלצות למוסדיים להצבעה באסיפות כלליות כבר בינואר 2010 ובמסגרת זאת, החלה בלימוד צרכי השוק תוך קיום פגישות עם מספר גורמים מוסדיים, בעיקר חברות ביטוח וגורמי שוק ההון. במקביל החלה לבנות את ההתמחות על בסיס התשתית האנליטית
הרחבה הקיימת בחברה.

 

חברת תבור מעניקה כיום המלצות לגבי כדאיות ההשקעה והסיכון לאגרות חוב. מגוון מהמלצותיה ניתנים לעיון באתר החברה www.tavor.biz.

 

לאחר קבלת ההחלטה בתבור, התפרסמה הודעת "פועלים סהר" על מכירת פעילות ההמלצות שלה, נוכח עמדת רשות ניירות ערך לגבי ניגוד אינטרסים אפשרי.

 

חברת תבור בוחנת את הנתונים שנשלחו אליה על ידי "פועלים סהר", על מנת לבחון אפשרות של קניית בסיס הפעילות האנליטית והתשתית הנלווית, כאשר "פועלים סהר" מתעתדת על פי הצהרתה, לתת שירותי תפעול לגבי הצבעות המוסדיים.

 

בחברת תבור 25 אנליסטים פעילים והיא מעניקה שירותים למגוון רחב של חברות וגופים ציבוריים במשק ביניהם: בנק הפועלים, בנק דיסקונט, משרד האוצר, משרד התמ"ת, אינטל, אמריקן לייזר, משטרת ישראל, משרד המשפטים, משרד החינוך, עיריית ירושלים, התעשייה האווירית, חברת ביטוח איילון, הלמן אלדובי ועוד.

 

החברה הוקמה על ידי מיכאל תבור בשנת 1991. תבור שימש בעברו כיועץ כלכלי במשרד האוצר, חבר בדירקטוריונים של חברות ציבוריות ופרטיות, חבר בועדת השקעות, ועדת היגוי אסטרטגיות ועוד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x