$
בורסת ת"א

פרופורציה חולקת על אופרה ווינפרי: לא מרוצה מהמכשיר של אולטרה שייפ

פרופורציה תובעת את חברת הביומד על 560 אלף שקל, בגלל נזקים שנגרמו לה לטענתה משימוש במכשיר הצרת ההיקפים - וטוענת כי הבטחות היצרן לא מומשו

גיל קליאן 10:1506.05.10

פרופורציה לא מרוצה מהמכשיר להצרת היקפים של אולטרה שייפ- אותו מכשיר שקיבל המלצה חמה באתר של אופרה ווינפרי ששלחה את המניה לזינוק של 63% ביום אחד. כך עולה מהודעת חברת הביומד לבורסה בתל אביב אמש (ד').

מה דעתך על מניית גיבוי אחזקות:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

אולטרה שייפ דיווחה כי "ביום 28 במרץ 2010 פרופורציה הגישה נגד אולטרה שייפ תביעה כספית בבית משפט השלום בתל-אביב יפו בסכום של כ-560 אלף שקל. פרופורציה טוענת, כי היא רכשה מאולטרה שייפ מכשיר, וכי המכשיר לא התאים למצגי אולטרה שייפ ולהבטחות שניתנו לפרופורציה. פרופורציה תובעת את הסכום ששולם בגין המכשיר וכן, הוצאות ונזקים נוספים אשר לטענתה נגרמו לה. אולטרה שייפ מכחישה את טענות פרופורציה. טרם הוגש כתב הגנה על ידי אולטרה שייפ.

 

אולטרה שייפ דיווחה עוד כי "הנהלת החברה בדעה, כי סיכויי התביעה קטנים, בעיקר בשל כך שהמכשיר נרכש על-ידי פרופורציה בהתאם להסכם שבו הוקנתה לה זכות ביטול לאחר תקופת ניסיון בת 4 חודשים, בסופה חתמה פרופורציה על מסמך המאשר כי תקופת הניסיון הסתיימה לשביעות רצונה וכי היא מוותרת על הזכות לבטל את הסכם רכישת המכשיר. בהקשר זה יצוין, כי אולטרה שייפ נקטה הליכי הוצאה לפועל נגד פרופורציה בגין ביטול צ'קים שנמסרו לאולטרה שייפ על ידי פרופורציה כתשלום עבור המכשיר. החוב בתיק ההוצאה לפועל עומד על כ-95.5 אלף שקל".

 

לפני פרסום הכתבה המזכירה את המוצר של החברה כאחת הטכנולוגיות העתידיות המבטיחות בעולם הקוסמטיקה נסחרה מניית החברה במחיר של 4.1 אגורות. הזינוק החד יומי לאחר הכתבה התמתן, אך המניה המשיכה לרכז עניין רק אצל המשקיעים והודעה על אישור גירסה חדשה למכשיר החברה באירופה שלחה אותה שוב לזינוקים.

 

כיום אין עוד אישור FDA למכשיר החברה. בראיון לאתר "כלכליסט" אמר מנכ"ל החברה כי אינו יודע לחזות מתי תקבל החברה אישור מהרשויות האמריקאיות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x