$
בורסת ת"א

מתרחבים לאנגליה: פוקס תפתח 30 חנויות של ללין במהלך השנים הקרובות

כבר ב-2010 מצפה פוקס לפתוח 5 חנויות של ללין ברחבי אנגליה. השיווק בבריטניה יתבצע דרך חברת Brand Empire מקבוצת Land Securities

מאיה זיסר ומיכל תוסייה כהן 15:2316.03.10

פוקס מתרחבת לבריטניה דרך החברה בת שלה, רשת חנויות ללין, כך הודיעה החברה לבורסה לפני זמן קצר. פוקס מתכוונת לפתוח 30 חנויות של ללין במהלך השנים הקרובות, כשלפי התוכנית 5 חנויות יפתחו כבר במהלך שנת 2010. בשלב ראשוני יפתחו חנויות במספר חנויות מרכזיות וביניהן: לונדון, וולס, ליברפול, מנצ'סטר ועוד.

מה דעתך על מניית פוקס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

פוקס שמחזיקה ב-50% מהון המניות המונפק והנפרע של ללין, חתמה עם הסכם עם חברת Brand Empire מקבוצת Land Securities הבריטית להקמת חנויות החברה בבריטניה.

 

חברת LAND SECURITIES - חברת האם של Brand empire - מוערכת בשווי של כ-8.7 ביליון דולר ובבעלותה כ-200 קניונים ומרכזי מסחר במיקומים מרכזיים בבריטניה, שטחם המסחרי מוערך בכ-29 מיליון מ"ר.

 

החברה הקימה את חברת הבת BRAND AMPIRE שמתמחה בקמעונאות ובחרה מותגים בינלאומיים בעלי פוטנציאל תחת חסותה: Cortefiel, Springfiled , Wome'nsecreat, וביניהם גם את חברת ללין. בראש חברת BRAND AMPIRE עומד Sanjay Sharma, שניהל בעברו את המערך הבינלאומי של חברת KAREN MILLEN'S .

 

לללין 51 חנויות בישראל ו-4 חנויות באירופה - 2 בנורבגיה ו-2 ברומניה. החנויות החדשות מעוצבות בלבן על פני כ-70-40 מ"ר, והן ממוקמות ב 'פריים-לוקיישנים' כחלק מאסטרטגיית הרשת להיות בשדרות המרכזיות בקניונים ובמתחמי קניות מובילים.

 

לדברי צביקה שווימר, מנכ"ל ללין, "העסקה התבשלה במשך יותר מחצי שנה. הופתענו מאוד מהמהירות שזה קרה אבל אנחנו בטוחים בעצמנו. זוהי פריצת דרך משמעותית עבורנו ואני מאמין שהמהלך יפתח לנו דלתות במערב אירופה. השותפות החדשה מעניקה לללין גישה מהירה, עם נוכחות גבוהה, תוך הפחתת חלק מהסיכונים והקשיים המאפיינים חדירה לשווקים חדשים מכיוון שהם בעצם יהיו אחראים על הקמת החנויות וניהול ואף ישווקו אותן".

 

בהכנת הידיעה השתתף שהם לוי

בטל שלח
    לכל התגובות
    x