שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

חזי בצלאל רוכש את אקספון ישראל ומתכוון להפוך אותה למפעילת סלולר וירטואלית

ההערכות בשוק הן כי סכום הרכישה נע סביב 46 מיליון שקל. גלעד בר לב מנכ"ל מרתון טלקום: "זוהי השקעה חשובה עם פוטנציאל גדול, שוק התקשורת הוא יעד אסטרטגי שלנו"

שהם לוי 10:1604.03.10

חברת מרתון טלקום בבעלות איש העסקים חזי בצלאל, חתמה היום (ד') על הסכם עקרונות לרכישת פעילות חברת אקספון 018 שהיא חברה בת של אקספון. החברה שרוכש בצלאל מרכזת את פעילות התקשורת של אקספון בישראל והינה אחת מארבע ספקיות השיחות הבינלאומיות בישראל, אשר מספקת בין היתר גם שירותי קישוריות לאינטרנט ושירותי תקשורת משלימים. ההערכות בשוק הן כי סכום הרכישה נע סביב 46 מיליון שקל.

 

נתח השוק של חברת אקספון מוערך היום בכ-5%, אך לחברה פוטנציאל צמיחה משמעותי היות והיא נתפסת כפלטפורמה להקמת פעילות MVNO (מפעיל סלולארי וירטואלי).

 

לפני מספר חודשים התמודד חזי בצלאל במכרז על רכישת מירס, וכבר אז ציין כי הוא מעוניין להמשיך ולבחון השקעות עסקיות נוספות, כדי להשתלב בשוק התקשורת הישראלי.

 

גלעד בר לב, מנכ"ל חברת ההשקעות של הקבוצה מסר היום כי "זוהי השקעה חשובה עם פוטנציאל גדול, ואנחנו נמצאים במגעים מתקדמים כדי להפוך למפעיל MVNO הראשון בישראל. שוק התקשורת בישראל הוא יעד אסטרטגי מבחינתנו וחברת 018 היא בהחלט לא הרכישה האחרונה שנבצע".

 

חזי בצלאל הינו איש עסקים שפעל ב-30 השנים האחרונות ברחבי העולם בכלל ובאפריקה בפרט, בתחומי הבנקאות, התקשורת והאנרגיה. לאחרונה מכר את אחזקותיו ב'נייל בנק' ל'ברקליס בנק'. חזי בצלאל פועל היום להעברת מרכז כובד פעילות החברה מלונדון לישראל. לחברת מרתון טלקום, שותפות עם חברת מיליקום (סימול: MICC), מפעילת סלולאר עם כ-35 מיליון מנויים באסיה, דרום אמריקה ואפריקה, והיא בעלת פעילות MVNO ו-M2M בבריטניה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x