שווקי חו"ל

קומברס טכנולוג'י שוב מתרחקת מנאסד"ק

החברה־הבת של קומברס, ורינט, הודיעה כי תתקשה לעמוד בתאריך היעד לפרסום דו"חותיה ההיסטוריים

שניר הנדלר 07:3903.01.10

לאחר שבמהלך ספטמבר האחרון דיווחה קומברס טכנולוג'י כי היא צפויה להציג את דו"חותיה הכספיים עד 8 בפברואר 2010, נראה כי עיכוב בפרסום הדו"חות של החברה־הבת ורינט יקשה עליה לפרסם את תוצאותיה הכספיות במועד זה.

 

ורינט שבשליטת קומברס (65%), המפתחת מערכות תוכנה למודיעין וניתוח מידע במוקדי שירות לקוחות, הודיעה בסוף השבוע כי ייתכן שתתקשה לעמוד בתאריך היעד שהציבה לעצמה לפרסם את דו"חותיה ההיסטוריים.

 

החברות מקבוצת קומברס אינן מפרסמות את דו"חותיהן הכספיים מאז נחשפה פרשת הבקדייטינג (תיארוך לאחור של אופציות) אצל החברה־האם. ורינט, בניהולו של דן בודנר, הודיעה בתחילת דצמבר האחרון כי היא צפויה לפרסם את דו"חותיה עד 29 בינואר השנה. דחייה במועד זה תגרור עיכוב ברישום מחדש של מניותיה בבורסת נאסד"ק, ועשויה לעכב גם את רישומה של החברה־האם קומברס.

 

גם אם לא ישלימו בורינט את עריכת הדו"חות ההיסטוריים, בודנר צפוי להציג ב־29 בינואר אחד או יותר מהדו"חות המבוקרים לשנים 2006–2008.

 

בעקבות הודעתה של ורינט מיהרו גם בקומברס לדווח על עיכוב אפשרי בפרסום הדו"חות, ומסרו כי למרות ההתקדמות המרשימה בעריכת הדו"חות ההיסטוריים, אם החברה־הבת ורינט לא תגיש את הדו"חות במועד, קיים חשש כי גם הם לא יצליחו לפרסם את הדו"חות במועד המתוכנן,

8 בפברואר השנה.

 

הודעת קומברס, בניהולו של אנדריי דהאן, מגיעה שבוע בדיוק לאחר שחשפה חלק מההוצאות והמחיקות הצפויות להופיע בדו"חותיה ההיסטוריים. מהדיווח של קומברס עלה כי משנת 2007 עד 31 באוקטובר 2009 תמחק החברה 230 מיליון דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x