$
בורסת ת"א

ג'רמי בלנק לעובדי פסגות: "הייתי אורח ואתם נתתם לי בית"

"הנהלת פסגות, יחד עם עובדיה המסורים והמוכשרים, הפכו חברת קרנות בגודל בינוני לבית ההשקעות הישראלי המוביל בניהול החיסכון לטווח קצר וטווח ארוך של אזרחי ישראל", כתב בלנק

הדר רז 14:4613.12.09

"אני רוצה להודות לכל עובדי החברה על המקצועיות יוצאת הדופן שלכם ועל המסירות המוחלטת שאתם מפגינים כלפי פסגות ולקוחותיה", כך כתב היום ג'רמי בלנק, נציג קרן יורק, לעובדי פסגות. "לעולם אהיה אסיר תודה לכם. בתחילת דרכנו המשותפת הייתי אורח ואתם נתתם לי בית. לכבוד הוא לי וזכות

להיות חלק מפסגות".

 

בלנק הודיע לעובדי פסגות על רכישת 76% מפסגות על ידי קרן אייפקס. "קרן יורק מודיעה כי אייפקס חתמה על הסכם לרכישת 76% מאחזקות פסגות בית השקעות בע"מ מיורק גלובל פייננס, חברת בת של יורק. כמקובל במקרים אלו, ביצוע העסקה כפוף להתקיימותם של תנאים רגולטוריםהעסקה מבטאת את האמון בהנהלת פסגות, במסירות של 700 עובדי פסגות ללקוחותיה, בגידול בשוק ההון הישראלי וביציבות הכלכלה הישראלית".

 

"הנהלת פסגות, יחד עם עובדיה המסורים והמוכשרים, הפכו חברת קרנות בגודל בינוני לבית ההשקעות הישראלי המוביל בניהול החיסכון לטווח קצר וטווח ארוך של אזרחי ישראל", כתב בלנק. "פסגות הגדילה את מצבת כוח האדם שלה מ- 125 עובדים בשנת 2006 לכ-700 עובדים כיום. פסגות הוכיחה ללקוחותיה כי היא מבינה את המשמעות של ניהול והגנה על כספם של אחרים. האחריות והעבודה הקשה שטומן בחובו ניהול כספם של אחרים לעולם אינם מסתיימים. אנו מאמינים שקרן אייפקס היא הגוף המתאים ביותר למלא אחר האחריות שיש לפסגות כלפי יותר משני מיליון לקוחותיה וכלפי קהילת יועצי ההשקעות. עם למעלה מ-30 שנות ניסיון, אייפקס מבינה היטב את ההזדמנות ואת האחריות הטמונה בניהול הנכסים".

 

לסיכום כתב כי "במהלך השנים האחרונות פסגות התחייבה לסטנדרטים גבוהים של ניהול נכסים, שירות לקוחות, מקצועיות וגישה שונה מזו שהיתה נהוגה טרם רפורמת בכר. אייפקס מחויבת להמשיך ולקדם את הסטנדרטים הגבוהים שאותם הציבה פסגות, בתמיכתם המלאה של עובדי החברה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x