$
שוקי חו"ל

בלעדי ל"כלכליסט": אליוט ברוידי במכתב למוסדיים: "התחייבתי לשותפיי לשעבר כי אשאר פעיל בכל תפקיד שיזדקקו לו"

היו"ר של מרקסטון שפרש מניהול הקרן לאחר שהודה במתן טובות הנאה לעובדי ציבור, כתב במכתב ששלח בסוף השבוע לגופים המשקיעים בקרן מרקסטון כי "אני רוצה להבטיח לכם שאף אחת מהסוגיות שתחת החקירה אינן כוללות הונאה"

הדר רז 11:2406.12.09

"אני רוצה לכתוב לכם כדי לספר לכם שאני בעיצומו של תהליך להסכם עם התובע הכללי בניו-יורק באשר להודאה באשמה על התנהגות בלתי הולמת", כך כתב ביום חמישי האחרון אליוט ברוידי, היו"ר היוצא של קרן מרקסטון, לגופים המוסדיים המשקיעים בקרן במכתב שהגיע לידי "כלכליסט".

 

ברוידי התפטר מתפקידו כיו"ר מרקסטון ומכל תפקידיו הניהוליים האחרים בקרן לאחר שהודיע כי הוא מודה באשמה אשר הועלתה כנגדו על ידי התובע הכללי של מדינת ניו-יורק, בקשר עם מתן טובת הנאה לעובד ציבור.

 

"ההתחייבות שלי לשתף פעולה עם השלטונות בניו-יורק תמשיך להבטיח שאני עושה כל שביכולתי לסייע להטיב עם המשקיעים ועם עובדים של קרן מרקסטון", כתב ברוידי, "כפי שאתם יכולים לדמיין, ההחלטה הזו היתה קשה במיוחד עבורי ועבור משפחתי. עם זאת, אני רוצה להבטיח לכם שאף אחת מהסוגיות שתחת החקירה אינן כוללות הונאה".

 

ברוידי המשיך וכתב כי "אני רוצה שתדעו שכשהתפטרתי מתפקידי במרקסטון, התחייבתי לשותפיי לשעבר כי אשאר פעיל בכל תפקיד שיזדקקו לו עבור המשך ההצלחה של החברה וקרנות ההשקעה. אני רוצה להודות לך אישית על האמונה והתמיכה במרקסטון".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x