$
בורסת ת"א

בלעדי: בגלל ההפסדים: מנכ"ל כלל פיננסים עוזב את תפקידו

על פי הערכות, בכלל ביטוח החלו לחפש מחליף לשוקי אברמוביץ' מבלי ליידע אותו. בשנת 2008 הפסיד בית ההשקעות יותר מ-300 מיליון שקל, ואתמול דיווח על הפסד נוסף של 2.4 מיליון שקל

גולן חזני 08:5713.05.09

שוקי אברמוביץ' עוזב את כלל פיננסים. ל"כלכליסט" נודע כי מנכ"ל כלל ביטוח שי טלמון החל כבר לפני מספר שבועות בנסיון לאתר מועמדים להחליף את אברמוביץ ואף שוחח עם אחד מהם אבל הצדדים לא הגיעו להסכמות. כלל ביטוח תקים ועדת איתור שתמליץ על מנכ"ל חדש במקום אברמוביץ'.

 

על פי הערכות, בכלל ביטוח החלו לחפש מנכ"ל חדש לכלל פיננסים מבלי ליידע את אברמוביץ' לאור ההפסדים הכבדים של בית ההשקעות. ההערכות הן שטלמון יידע את אברמוביץ' על החיפושים המתנהלים רק אתמול.

 

כלל פיננסים פירסמה אתמול את דו"חותיה הכספיים לרבעון הראשון, ודיווחה על הפסד (המיוחס לבעלי המניות של החברה) של 2.4 מיליון שקל, בהשוואה
להפסד של 12.8 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. מדובר בשיפור משמעותי לעומת תוצאות החברה בשנת 2008, אותה סיכמה החברה בהפסד של יותר מ-300 מיליון שקל.

 

כלל ביטוח אינה נמצאת במצב טוב יותר - כלל ביטוח בראשות טלמון סיימה את שנת 2008 בהפסד כבד של 479 מיליון שקל. טלמון עצמו קיבל באותה שנה שכר בעלות של 6.6 מיליון שקל. טלמון נכנס לתפקידו בתחילת 2008, לשם עבר מתפקיד מנהל החטיבה העיסקית של בנק הפועלים. מאז לא הצליחה כלל ביטוח להתרומם ונקלעה להפסדים כבדים. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x