$
פרסום ושיווק

ביג לא מחכה לאישור רשמי: עשרות חנויות נפתחו הבוקר במרכזי הקניות

קבוצת ביג מדווחת על חנויות רבות שנפתחו במרכזי הקניות הפתוחים שלה, רבות מהן חנויות אופנה והלבשה, זאת על אף שהממשלה טרם אישרה את פתיחת המסחר והקניונים. "בביג קריות למעלה מ-80% מהחנויות נפתחו" נמסר מהחברה

אורנה יפת 11:3107.02.21

קבוצת ביג מדווחת על עשרות חנויות שנפתחו הבוקר במרכזי הקניות הפתוחים שלה, רבות מהן חנויות אופנה, שנפתחו על אף שממשלת ישראל טרם אישרה את פתיחת המסחר והקניונים. על פי ביג, במרכזים שלה בקריות ובכרמיאל נפתחו הבוקר רשתות הבגדים גולברי, קיווי, גלי, עונות, קרייזי ליין, פוקס, סלקט, דיוטי מוטי, רנואר, צ'ילדרן פלייס, מגה ספורט, טוונטי פור סבן, פוט לוקר, דרים ספורט, מנגו, אמריקן איגל, מאניה ג'ינס, בילבונג, ואנס, נויז, סקופ ועוד. חלק מהחנויות הוציאו שולחן מחוץ לחנות ועובדות בשיטת "טייק אוויי".

 

  

מרכז ביג פתוח למרות האיסור מרכז ביג פתוח למרות האיסור צילום: ביג מרכזי קניות

 

בנוסף נפתחו חנויות עידן 2000, סטימצקי, קרביץ, 24/7, ללין, רשת הספורט דקטלון, פעמית סטור, אירופלקס הום, ורדינון, בוגרט, עידן 2000, ופוקס הום. קסטרו פתחה בשלב זה ארבע חנויות בלבד, במרכזי ביג בקריות, כרמיאל, רגבה ואילת.

 

מרכז ביג קריות פתוח, הבוקר מרכז ביג קריות פתוח, הבוקר צילום: ביג מרכזי קניות

 

בנוסף, נפתחו הבוקר במרכזי ביג חנויות חיוניות שמורשות לפעול ובכללן שקם אלקטריק, מחסני חשמל, אופטיקה הלפרין, מחסני מזון, סופר פארם, אייס, ביוטי קייר, ביג אלקטריק, מחסני תאורה, טרקלין חשמל, אלמ, ניצת הדובדבן, ועולם של חיות, ורשתות המזון וההסעדה בורגר ראנץ, ארומה ישראל, פיצה האט, עד העצם, לגנדה, בורגר סאלון, פאט ויני, בנדיקט, גפניקה וריבר. הבוקר נכנסו לתוקף ההקלות על ענף ההסעדה שמורשה למכור מוצרים בטייק אווי.

 

"בביג קריות למעלה מ-80% מהחנויות נפתחו" נמסר מהחברה. "אחוזי הפתיחה גבוהים של החנויות והרשתות במתווה פתיחה מלא או חלקי (טייק אווי) בהתאם לשיקולן".

 

במליסרון נפתחו הבוקר בעיקר מרכזי הקניות הפתוחים בבילו סנטר, גבעת שמואל, נוף הגליל וחוצות המפרץ.

 

בתוך כך, כמה חנויות נפתחו גם בדיזנגוף סנטר, כמו נייקי וטויס אר אס. מרכזי צים אורבן לייף מדווחים גם כן כי מרבית החנויות פתוחות.

 

x