$
פרסום ושיווק

המפרסמים איימו לנטוש - ורשת 13 הדיחה את אלימלך קשתי מתוכנית הריאליטי

לאחר שאתמול הודיעו שטראוס, ביטוח ישיר וטמבור - 3 מפרסמות מרכזיות בתוכנית האח הגדול - על כוונתן להשהות את מתן החסויות ושיתופי הפעולה עם ההפקה, הודח קשתי מתוכנית הריאליטי. רשת 13: "הוחלט לאפשר לו לצאת מבית האח הגדול על מנת שיוכל להתמודד עם הטענות שנשמעו נגדו"

אורנה יפת 09:0010.12.20

לאחר שהחברות שטראוס, ביטוח ישיר וטמבור - 3 מפרסמות מרכזיות בתוכנית האח הגדול של רשת 13 - איימו אתמול (ד') בהשהיית הפרסום, מתן החסויות ושיתופי הפעולה עם הפקת התוכנית במידה והמשתתף אלימלך קשתי ימשיך לקחת בה חלק - הודח הלילה קשתי מתוכנית הריאליטי.

 

אלימלך קשתי אלימלך קשתי צילום מסך: Youtube

 

מרשת נמסר כי "לאחר דיונים רבים ובדיקות יסודיות, רשת 13 והפקת האח הגדול החליטו לאפשר לדייר אלימלך קשתי לצאת מבית האח הגדול על מנת שיוכל להתמודד עם הטענות שנשמעו נגדו בימים האחרונים ועל מנת שיתאפשר לו להשמיע את גרסתו. מעורבותו של אלימלך קשתי באירוע תתברר בבית המשפט, ולא בבית האח הגדול או בתקשורת. אלימך זכאי להליך הוגן ולבירור ענייני של המקרה שלו".

 

מבחינת רשת מדובר היה בהפסד כספי אפשרי עצום, שכן האח הגדול היא אחת ההפקות היקרות המשודרות בערוץ. מלבד הפגיעה הכספית מדובר גם בפגיעה תדמיתית בערוץ, שזהו אינו הליהוק הכושל הראשון שלו: גם במקרה של תוכנית הריאליטי "אהבה חדשה" התברר כי לאחד המשתתפים יש עבר הכולל עברות של איומים והעלבת שוטר.

 

החברות המפרסמות דרשו מרשת 13 הסברים בנוגע להשתתפותו של קשתי, שנגדו ונגד אחיו טום קשתי, כוכב ריאליטי בעצמו, עומד כתב אישום בגין תקיפת מאבטח קשיש בר"ג.

x