$
פרסום ושיווק

הושלמה העסקה למכירת הנכס של קסטרו בבת ים לחברת הנדל"ן דמרי

קסטרו קיבלה את יתרת התשלום בגין מכירת הנכס, 91 מיליון שקל; שטחו של הנכס בבת ים הוא 7,500 מ"ר, וממוקמים עליו משרדי חברת האופנה של משפחת רוטר. קסטרו מכרה אותו בתמורה ל-140 מיליון שקל על מנת להגדיל את תזרים המזומנים שלה, בעקבות הפסדים שצברה בשנתיים האחרונות

אורנה יפת 17:0431.08.20

הושלמה העסקה למכירת הנכס של קסטרו בבת ים לחברת הנדל"ן דמרי. קסטרו קיבלה את יתרת התשלום בגין מכירת הנכס, 91 מיליון שקל, אשר מהווה את השלמת העסקה. את התשלום הראשון, בגובה 49 מיליון שקל, קיבלה החברה מהרוכשת בחודש מאי והיא שילמה היטל השבחה בסך 36 מיליון שקל.

 

שטחו של הנכס בבת ים הוא 7,500 מ"ר, וממוקמים עליו משרדי חברת האופנה של משפחת רוטר. קסטרו מכרה אותו בתמורה ל-140 מיליון שקל על מנת להגדיל את תזרים המזומנים שלה בעקבות הפסדים שצברה בשנתיים האחרונות.  

הדמיית הפרויקט שיוקם על הקרקע של קסטרו בבת ים הדמיית הפרויקט שיוקם על הקרקע של קסטרו בבת ים הדמיה: יחצ

 

את 2019 סיימה חברת האופנה עם הפסד של 84 מיליון שקל. בעת החתימה על העסקה מסרה החברה כי מכירת הנכס תניב לה תזרים מזומנים של 65-83 מיליון שקל.

 

את הרבעון השני של 2020 סיימה קסטרו בתוצאות חיוביות ועם זינוק של פי שלושה ברווח הנקי, ל-33 מיליון שקל. על אף משבר הקורונה והדממת חנויות הקבוצה, שגרעו 38% מהכנסותיה, הצליחה קסטרו לשפר את השורה התחתונה ולהגדיל את יתרות המזומנים כתוצאה ממכירת הנכס כאמור.
x