שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

מותג הריהוט הפולני VOX מתכנן לפתוח בישראל כ־10 סניפים עד סוף 2021

התחזקות קטגוריית הריהוט בתקופת הקורונה ממשיכה לבוא לידי ביטוי, גם בכניסתם של מותגים בינלאומיים לישראל; בחודש מאי פתחה VOX חנות ראשונה בפתח תקווה. זכיין המותג בישראל יאן ויסוקובסקי מתכנן לפתוח את הסניפים בהשקעה של כ-15 מיליון שקל

אורנה יפת 07:4012.08.20

התחזקות קטגוריית הריהוט בתקופת הקורונה באה לידי ביטוי גם בכניסתם של מותגים בינלאומיים לישראל. כך, דווקא בחודש מאי נכנס לישראל מותג הריהוט הפולני VOX שפתח חנות ראשונה בפתח תקווה. ל"כלכליסט" נודע כי זכיין המותג בישראל יאן ויסוקובסקי מתכנן לפתוח בארץ כ־10 סניפים בהשקעה של כ-15 מיליון שקל. הסניפים ייפתחו בראשון לציון, ירושלים, נהריה, נתניה, חיפה ובאר שבע. מרבית החנויות ייפתחו עד סוף 2021, חלקן במתחמי קניות פתוחים וחלקן ברחובות. VOX פועלת בכ־50 מדינות בעולם, ובהן ארה"ב אנגליה, מקסיקו, רוסיה, אוסטרליה, טיוואן ודובאי.

 

חנות VOX בפתח תקווה. לא בקניונים חנות VOX בפתח תקווה. לא בקניונים צילום: ישראל VOX

 

"פתחנו את החנות בפתח תקווה במאי, והיתה הסתערות" אמר ויסוקובסקי. "החזרנו את ההשקעה בחנות בתוך חודשיים וזה עשה לנו תאבון להרחיב את הרשת. VOX מתחרה באיקאה ומשווק ריהוט בקרטונים סגורים להובלה עצמית. במקביל, ניתן לקבל גם שירות הובלה והרכבה".

 

ויסוקובסקי הכיר את המותג לפני חמש שנים, לאחר שהחל לייבא לישראל מוצרי חיפוי של המותג הפולני. "מצאתי בישראל צורך בתחום הריהוט לתינוקות, שבו אין מספיק מתחרים, ולכן אני מתמקד בקולקציות ריהוט בקטגוריה הזו, אבל יש גם קטגוריות נוספות". בין היתר משווק המותג חדרים לנוער, ריהוט לחללי עבודה פתוחים וריהוט משרדי, ריהוט לחדרי ישיבות, פתרונות עיצוב לסלון וחדרי שינה עם פתרונות אחסון.

x