$
פרסום ושיווק

רשת יוחננוף ממשיכה להתרחב על חשבון יינות ביתן: תפתח סניף בראשל"צ

הסניף ייפתח במקום חנות של מגה בעיר, שהפעילה במקום עד היום יינות ביתן; החוזה של ביתן עומד בפני סיום, ולא יחודש. יוחננוף צפויה להשקיע כ-7 מיליון שקל בשיפוץ החנות. מוקדם יותר השבוע חתמה יוחננוף על הסכם לרכישת 5 סניפים של קבוצת יינות ביתן

אורנה יפת 18:4411.08.20

רשת יוחננוף ממשיכה להתרחב על חשבון סניפים של נחום ביתן, במטרה לממש אסטרטגיה של הרחבת אזורי הפעילות. כך, רשת המזון תפתח בסוף השנה סניף במרכז המסחרי קניון הבאר במערב ראשון לציון, על שטח של חנות מגה בעיר, שנמצאת כיום בבעלות נחום ביתן. החוזה של ביתן עומד בפני סיום, ולא יחודש.

 

 

נחום ביתן ואיתן יוחננוף נחום ביתן ואיתן יוחננוף צילום: עמית שעל, אוראל כהן

 

במקום מגה בעיר שכרה רשת יוחננוף את השטח המסחרי, שיעבור לידיה בנובמבר 2020. יוחננוף צפויה להשקיע כ-7 מיליון שקל בשיפוץ החנות, ששטחה 1,965 מ"ר, מתוכם 1,700 מ"ר מיועדים לשטחי מכירה. החוזה של יוחננוף בקניון הבאר נחתם לחמש שנים עם אופציה להארכה שלוש פעמים, לחמש שנים נוספות בכל פעם. בסך הכל חתמה הרשת על חוזה הפעלה למשך 20 שנה.

 

עסקה זו מגיעה לאחר שיוחננוף חתמה מוקדם יותר השבוע על הסכם לרכישת חמישה סניפים של קבוצת יינות ביתן בערים תל אביב, קריית שמונה, חדרה, טבריה ועפולה. יוחננוף תשלם לביתן 67.5 מיליון שקל תמורת הסניפים, ששטחם המסחרי הכולל עומד על 8,600 מ"ר (וסך שטח ברוטו של 13 אלף מ"ר). היקף המכירות הכולל בסניפים עמד במחצית הראשונה של 2020 על 83 מיליון שקל. עלות השיפוץ הכוללת של הסניפים מוערכת על ידי יוחננוף ב-30-40 מיליון שקל.
x