פרסום ושיווק

קוקה־קולה ישראל קיבלה את הזיכיון למותגי השמפניה והקוניאק של לואי ויטון

חטיבת מוצרי האלכוהול של לואי ויטון מייצרת בין היתר את שמפניית היוקרה מואט ואת הקוניאק הנסי; לפני שנה מיזגה קוקה קולה את כל פעילות האלכוהול שלה תחת מטרייה אחת בניהולו של המנכ"ל יזהר אפרתי

נווית זומר 11:5122.06.20
קוקה־קולה ישראל קיבלה את הזיכיון של תאגיד האלכוהול הצרפתי Moët Hennessy שבבעלות תאגיד לואי ויטון. חטיבת מוצרי האלכוהול של לואי ויטון מייצרת בין היתר את שמפניית היוקרה מואט ואת הקוניאק הנסי, הפופולרי בקרב צעירים בזכות ראפרים שהזכירו את המשקה בשיריהם כמו טופאק, 50 סנט ועוד. העסקה נחתמה לפני מספר חודשים. 

 

שמפניה moet שמפניה moet צילום: Moët Chandon

 

הזיכיון מעניק לקוקה־קולה ישראל את הזכות לייבא רשמית את מותגי האלכוהול של מואט הנסי, ששיווקם יתחיל בימים הקרובים באמצעות חברת האלכוהול IBBLS מקבוצת קוקה־קולה ישראל. עד כה החזיקה בזיכיון י.ד. עסקים (YD) שבבעלות דובי פיינטוך ודודו בבלי. הזיכיון החדש יכלול מותגי יוקרה כמו השמפניות של Moët & Chandon, דום פריניון, וו קליקו, וודקת הסופר פרימיום בלוודר, הוויסקי של גלנמורנג'י וארדבג, וקוניאק הנסי. IBBLS היא זרוע האלכוהול של קוקה־קולה ישראל, לצד פעילותה במים מינרליים (נביעות), מיצים (פריגת), מוצרי חלב (טרה) ויבוא מזון (רסטרטו). כמו כן, קוקה־קולה מחזיקה בקלובר, יצרנית מיצים וחלב בדרום־אפריקה, מבשלות קרלסברג ברומניה, טורקיה ועוד.

  

לפני שנה מיזגה קוקה קולה את כל פעילות האלכוהול שלה תחת מטרייה אחת בניהולו של המנכ"ל יזהר אפרתי. IBBLS, שמתחרה בטמפו בבירה ומשקאות חריפים, פועלת בזירת חיי הלילה, שנפגעה קשות בקורונה.
x