$
פרסום ושיווק

הסכם קיבוצי חדש ב-yes: כל העובדים חזרו מחל"ת ויקבלו מענק חד-פעמי

65 עובדי yes שבו לעבודה סדירה בתחילת החודש ויקבלו מענק חד פעמי של עד 1,000 שקל. נופש החברה בחו"ל בוטל ויתרת התקציב תופנה לנופש ב-2021

אביאור אבו 10:2007.06.20

ההסתדרות הלאומית, ועד עובדי yes והנהלת החברה, הגיעו היום (א') להסכם קיבוצי חדש שיאפשר לחברה להתמודד עם השלכות משבר הקורונה. בשבועות האחרונים חתמה ההנהלה על הסכמים דומים עם שתי החברות הבנות האחרות בבזק, פלאפון ובזק בינלאומי.

 

 

 

על פי ההסכם, כ-65 עובדי yes שהוצאו לחל"ת או לחופשה יזומה, מתוך כ-1,300, שבו לעבודה סדירה כבר בתחילת החודש ויקבלו מענק חד-פעמי של עד 1,000 שקל. בנוסף, הוסכם כי יבוטל נופש החברה המרוכז שתוכנן להתקיים השנה בחו"ל וחלק מהתקציב ייועד כתוספת לתקציב נופש החברה ב-2021, כך שיוכל להתקיים ללא כל עלות מצד העובד.

 

במקביל, הוחלט כי עד תום 2020 יתקיימו שתי חופשות מרוכזות לרווחת העובדים, האחת בחודש אוגוסט שתתקיים בשני סבבים, והשנייה כמדי שנה בחול המועד סוכות ותורחב גם לימים שבין יום כיפור לסוכות.

 

 

החתימה על ההסכם החתימה על ההסכם צילום: דוברות הסתדרות לאומית

 

רן גוראון, מנכ"ל yes: "משבר הקורונה יצר אתגרים משמעותיים בחברה ואני שמח על ההבנות אליהן הגענו עם ועד העובדים".

 

יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית: "ועד העובדים שמר על זכויות העובדים ודאג להשיב את כולם מחופשה ללא תשלום ועל כך אנו גאים בהם". אלי כהן, יו"ר ועד העובדים הוסיף "הצלחנו לנהוג באחריות גם כלפי העובדים, לשמר את זכויותיהם, לשמור על התנאים המלאים של ההסכם הקיבוצי ולהבטיח את ביטחונם התעסוקתי".

 

את המו"מ ליוו עו"ד בטי מצר לוי מטעם ועד העובדים, ועו"ד ירון לסטרל ושירי שלו ממשרד עו"ד חלד, המייצג את ההנהלה. מטעם החברה הוביל את המו"מ מנכ"ל משאבי אנוש צביקה אברמוביץ. 

x