$
פרסום ושיווק

כ-1,000 רוקחי סופר-פארם התאגדו בהסתדרות

ההסתדרות פנתה להנהלת הרשת להיכנס להליך הידברות עם נציגות העובדים לצורך הגעה להסכמות אשר יוסדרו בהסכם קיבוצי ראשון בין הצדדים

נורית קדוש 18:1703.06.20

רוקחי סופר-רוקחי סופרפארם התאגדו. כאלף רוקחים המועסקים בכ-260 סניפי סופר-פארם ברחבי הארץ התאגדו בהסתדרות. לדברי ההסתתדרות, יותר משליש מהעובדים כבר חתמו על טפסי ההצטרפות ובכך הפכה ההסתדרות לראשונה לארגון עובדים יציג בקרב רוקחי רשת הפארם. עם השלמת מהלך התאגדותם מצטרפים רוקחי הסופר-פארם לכ-800 אלף עובדים המיוצגים על ידה.

 

 

 

התאגדותם של רוקחי רשת סופר-פארם החלה בחודשים האחרונים על רקע רצונם להסדיר בהסכם קיבוצי ראשון את תנאי העסקתם. בשל גודלה, רשת סופר-פארם המפעילה בכל סניף בית מרקחת, מהווה גורם משמעותי בכל הנוגע לתנאי העסקת הרוקחים, להכשרתם ולמעמדם התעסוקתי.

מהלך ההתאגדות לווה בפעילות ברשתות החברתיות שכללה בין היתר סרטון המציג רוקחות ורוקחים המסבירים על חשיבות ההצטרפות להסתדרות והקמת ההתארגנות החדשה.

 

 

 צילום: אוראל כהן

 

במכתב ששלח יו"ר איגוד הרוקחים בהסתדרות שימי הללי, למנכ"ל סופר-פארם ניצן לביא, נקראת הנהלת החברה להיכנס להליך הידברות עם נציגות העובדים לצורך הגעה להסכמות אשר יוסדרו בהסכם קיבוצי ראשון בין הצדדים. יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד מסר: "אני מברך את מאות הרוקחים והרוקחות של הסופר-פארם על הצטרפותם להסתדרות, הבית של העובדים בישראל. אני מודה לצוות האגף להתאגדות עובדים בראשות המנכ"ל עמיחי סטינגר על הנחישות בקידום המהלך".

x