$
פרסום ושיווק

תומר כהן מונה למנכ"ל חברת BUYME

קבוצת טלכלל מינתה מנכ"ל חדש לפטפורמת המתנות הדיגיטליות, לאחר שרכשה בשבוע שעבר את מניות המייסדים ואת השליטה בחברה. בתפקידו האחרון שימש כהן כמנכ"ל ושותף מייסד של חברת Jobit

אורנה יפת 11:2902.06.20

אחרי עסקת רכישת מניות השליטה ממייסדי פלטפורמת המתנות הדיגיטלית BUYME, קבוצת טלכלל ממנה מנכ"ל חדש: תומר כהן, בן 32.

 

 

בתפקידו האחרון שימש כהן כמנכ"ל ושותף מייסד של חברת Jobit, ובעבר היה בתפקיד ראש המטה של המשלחת הישראלית באו"ם וכיהן כראש המטה של יעקב פרי, בעת היותו שר המדע והטכנולוגיה.

 

תומר כהן תומר כהן צילום סיוון פאראג

 

עם סיום תפקידו כראש המטה של המשלחת הישראלית ולאחר ששב לישראל ב- 2018, הקים כהן עם קבוצת טלכלל והמנכ"ל יואב בן יקר את חברת Jobit המתמחה באבחון, השמה וניהול קריירה לבני דור המילניאלס. בין היתר ייסד גם את פורום Ximus למנכ"לים צעירים.

 

בשבוע שעבר הושלמה מכירת מניות מייסדי BUYME לקבוצת טלכלל, לאחר שמיכה ברכוז, שי דרין, טל צורי ומיכל ברכוז, מכרו את חלקם בחברת שוברי המתנות הדיגיטליים לפי שווי של 250 מיליון שקל. המייסדים, אשר החזיקו כשליש ממניות החברה, קיבלו 81 מיליון שקל.

 

בעלת השליטה בטלכלל היא קבוצת מאיר שבבעלות יעקב שחר וישראל קז, והיא מחזיקה בה יחד עם יואב בן יקר. בן יקר הוא מנכ"ל קבוצת טלכלל, והיו"ר הוא ברק קנה.

 

בתחילת 2019 ישראכרט רכשה 9.7% מ-BUYME והיא תישאר בעלת מניות מיעוט בחברה.

 

BUYME הוקמה בשנת 2012 וכיום היא עובדת עם 950 מותגים ובתי עסק. כ-5,000 חברות וארגונים רוכשים באמצעותה מתנות לעובדים לקראת החגים. החברה מציעה מגוון מתנות מתחומי הבילוי, מסעדות יוקרה, קניות ברשתות אופנה, סדנאות, אירועי תרבות, חופשות, ספא ועוד.

x