$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

מנכ"ל זאפה עוזב את תפקידו - לאחר 5 חודשים בלבד

שי בוצר עוזב את רשת מועדוני ההופעות בצל משבר הקורונה והפסדים של מיליונים; בדצמבר הוחלט על החלפת מנכ״ל זאפה הקודם משה הלוי, בשל חילוקי דעות מקצועיים

רז שכניק 08:1510.05.20

שי בוצר, מנכ"ל רשת מועדוני ההופעות זאפה, מסיים את תפקידו בתום חמישה חודשים בלבד - כך נודע לכלכליסט. העזיבה של המנכ״ל מתבצעת על רקע ארגון מחדש בהנהלה שעליו החליט הבעלים גולן עינת, לאור הקשיים הכספיים של הקבוצה בעקבות התפרצות הקורונה.  

זאפה. ברוב החודשים שבהם בוצר שימש מנכ”ל המועדונים לא פעלו זאפה. ברוב החודשים שבהם בוצר שימש מנכ”ל המועדונים לא פעלו צילום: Asi-Patoka-VaniL

 

בדצמבר הוחלט על החלפת מנכ״ל זאפה הקודם משה הלוי, בשל חילוקי דעות מקצועיים בינו לבין עינת, שמינה במקומו את בוצר. אבל הקורונה עימתה את הרשת עם משבר גדול המתבטא בעצירת ההופעות, מה שהוביל למעשה לאפס הכנסות בחודשיים האחרונים ולאובדן הכנסות של עשרות מיליוני שקלים.

 

מאחר שאין עדיין תאריך להחזרת ההופעות, גם לאחר שרוב המשק חזר לפעילות, זאפה הוציאה את רוב 700 עובדיה לחל"ת - ועינת החליט על ארגון מחדש גם בהנהלה.

במסגרת זו, עינת הוא זה שימלא כעת את תפקיד המנכ"ל ובמקביל מינה שדרת סמנכ"לים.

 

אסף מור מונה לתפקיד סמנכ״ל שיווק, מכירות ופיתוח עסקי, איתמר בר שביט יהיה סמנכ"ל תפעול והפקות ואביב בן ישי יהיה סמנכ"ל התוכן.

 

עוד נודע כי משרדי זאפה יעברו מרמת החייל בתל אביב להרצליה פיתוח, סמוך למועדון בעיר השייך לרשת.

 

בוצר מסר: "גולן ואני חברים ועובדים יחד מזה כמה שנים ויש ביננו הערכה מקצועית הדדית רבה. לאור משבר הקורונה הסכמנו שהדבר הנכון יהיה שגולן ייקח לידיו את מושכות הניהול של קבוצת זאפה. אני מודה לגולן על ההזדמנות לנהל את המותג האדיר הזה בתקופה האחרונה וממשיך ללוות את גולן בעסקיו האחרים ולעמוד לרשותו ככל הנדרש".

 

מקבוצת זאפה נמסר בתגובה: "בצל השלמת רכישת הקבוצה על ידי עינת ועל רקע מעבר למבנה ארגוני חדש, בוצעו וימשיכו להתבצע שינויים רוחביים בשדרת הניהול".

x