$
פרסום ושיווק

יינות ביתן: העובדים הסכימו למו"מ עם ההנהלה

זאת לאחר פגישה בין מנכ"ל הרשת מיכאל לובושיץ, יו"ר ועד עובדי מגה אייל אלי ופרופ' ירון זליכה שמלווה את הוועד. קודם לכן איימו העובדים לנקוט בצעדים בשל תוכנית ההבראה הכוללת פיטורי עובדים

נווית זומר 19:5030.04.20

נרגעו הרוחות ברשת יינות ביתן. לאחר פגישה שהתקיימה היום בין מנכ"ל הרשת מיכאל לובושיץ, יו"ר ועד עובדי מגה אייל אלי ופרופ' ירון זליכה שמלווה את הוועד, הוציא אלי הודעה לפיה הוועד יעשה הכל כדי להגיע עם המנכ"ל החדש להבנות.

 

 

 

הבוקר פורסמה תוכנית ההבראה שהגיש המנכ"ל לבנק טפחות ובנק הפועלים, במסגרת הבנות שהושגו לגבי הגדלת קווי האשראי של הרשת ב-150 מיליון שקל. התברר כי הרשת המונה כ- 4,500 עובדים לקראת צמצום הוצאות משמעותי הכוללת גם פיטור עובדים, כולל שליש מעובדי המטה.

 

 

מימין: נחום ביתן ומיכאל לובושיץ, מנכ"ל יינות ביתן מימין: נחום ביתן ומיכאל לובושיץ, מנכ"ל יינות ביתן צילום: עמית שעל, נוית זומר

 

בעקבות כך הוציא אלי מכתב ובו איים על נטישת הסניפים: "כל צעד חד צדדי של ההנהלה ייענה במהלכים חד צדדים של העובדים".

 

 

אייל אלי, יו"ר ועד עובדי מגה אייל אלי, יו"ר ועד עובדי מגה

 

בהודעת יו"ר הוועד הערב נאמר: "אנו רואים בכניסתו של המנכ"ל החדש בשורה חשובה לעתידה של הקבוצה ולאור השינוי שמתרחש בארגון אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לגבש עמו את ההבנות הנדרשות , כך שתובטח חבילת המימון החדשה לקבוצה. אני חש ביטחון בעתידה של הקבוצה ובחזרתה לרווחיות משמעותית בקרוב".

 

עוד נמסר בהודעה כי ביום ראשון יחודש המו"מ בין המנכ"ל לוועד, במטרה להגיע להבנות לגבי המחלוקות בין הצדדים.

x