שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

בשל הקורונה: דלתא מעבירה את הייצור מסין

יצרנית ההלבשה התחתונה מעבירה את הייצור לקבלני משנה במצרים, צ'כיה, טורקיה, בולגריה, ויטנאם, מינמאר, תאילנד, בנגלדש ומקסיקו. בחברה צופים כי אם תימשך השבתת העבודה בסין - תהיה לכך השפעה שלילית על החברה

אורנה יפת 17:3011.02.20

שבוע לאחר הדיווח הראשון שהוציאה דלתא ובו מסרה כי אינה צופה פגיעה מהותית בפעילותה בעקבות הארכת חופשת ראש השנה הסיני, מעדכנת כעת יצרנית ההלבשה התחתונה כי היא מעבירה פעילות מהמפעלים הסגורים בסין למפעלים אחרים שלה הפזורים בעולם.

 

 

 

 

אייזיק דבח הבעלים של דלתא אייזיק דבח הבעלים של דלתא צילום: אריאל בשור

 

לדלתא מערך ייצור גלובלי בבעלותה ובאמצעות קבלני משנה במצרים, צ'כיה, טורקיה, בולגריה, ויטנאם, מינמאר, תאילנד, בנגלדש ומקסיקו. החברה פועלת כעת מול המפעלים, קבלני משנה וספקים שלה במדינות הללו על מנת להעביר אליהם חלק מהייצור שלה.

 

החברה מעדכנת, כי ספקים שלה בסין עדכנו אותה כי בשלב זה ישנה חזרה חלקית לעבודה במפעלים ומצב זה צפוי להמשך מספר שבועות. החברה אינה צופה פגיעה מיידית, אך כמו מתחרותיה קסטרו וגולף, גם בדלתא צופים כי ככל שתימשך השבתת העבודה בסין, תהיה לכך השפעה שלילית על החברה בטווח הארוך.

 

הבוקר דיווחה גם גולף על פגיעה צפויה בעקבות סגירת פעילות הייצור בסין ואתמול מסרה קסטרו הודעה דומה. מרבית הייצור של חברות האופנה הישראליות נעשה בסין ולכן הן חשופות לפגיעה ומחסור במלאי בפריטי החורף הבא, שאמורים להיות מיוצרים בשבועות הקרובים.

x