$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

רשות התחרות אישרה לוויקטורי לרכוש 2 חנויות מגה מיינות ביתן

יומיים לאחר שנחשף בכלכליסט כי אייל רביד, מנכ"ל ובעל השליטה ברשת ויקטורי חתם על ההסכם לרכישת 2 חנויות מגה בקניון איילון ומלחה בכ-35 מיליון שקל - אישרה רשות התחרות את העסקה

נורית קדוש 14:0529.01.20

יומיים בלבד לאחר שנחשף בכלכליסט כי אייל רביד מנכ״ל ומבעלי השליטה ברשת ויקטורי חתם על הסכם לרכישת 2 חנויות מגה מיינות ביתן בכ-35 מיליון שקל, אישרה רשות התחרות את העסקה.

 

 

 

בעקבות קבלת האישור וכיוון שמדובר בחנויות ששופצו בשנים האחרונות, צפוי רביד להחליף את השילוט ולהפעיל אותן כבר בתוך כשבוע.

מימין: בעל השליטה וויקטורי אייל רביד ובעלי יינות ביתן נחום ביתן מימין: בעל השליטה וויקטורי אייל רביד ובעלי יינות ביתן נחום ביתן צילומים: אוראל כהן, עמית שעל

 

מדובר ב-2 חנויות דגל של מגה בקניון איילון בר״ג ובקניון מלחה בירושלים, שביתן, הנזקק למזומנים כדי להתמודד עם מחנק האשראי אליו נקלע, מכר עבור כ-35 מיליון שקל.

 

עבור רביד, העסקה תאפשר דריסת רגל ראשונה בירושלים, הנחשבת לטריטוריה של רמי לוי. החנות בקניון איילון נחשבה לחנות המיתולוגית של שופרסל, שנאלצה למכור אותה לפני למעלה מעשור למגה, בעקבות רכישת קלאבמרט שהחזיקה סניף בסמוך.

 

העסקה צפויה לחזק את רביד, שכן מכירות 2 החנויות מוערכות ב-150 מיליון שקל בשנה, אשר יחד עם 5 חנויות נוספות שרכש מביתן בחודשים האחרונים צפויות להעלות את מכירות הרשת לכ-2.5 מיליארד שקל ב-2020.

x