$
פרסום ושיווק

הטלטלה בקבוצת ביתן: נפרדת מיועץ התקשורת זמיר דחב"ש

היועץ שגייס נחום ביתן לפני כשנתיים סיים את עבודתו, והצטרף לשורה של בכירים שעזבו את הקבוצה בשבוע החולף; אשת יחסי הציבור נטע הר-לב תחליפו בתפקיד

נורית קדוש 13:1022.01.20

גל העזיבות בקבוצת ביתן ממשיך ומתעצם: לכלכליסט נודע היום (ד') כי זמיר דחב"ש, יועץ התקשורת שגייס נחום ביתן לפני כשנתיים, סיים את עבודתו עם הקבוצה. מי שצפויה להחליף את דחב"ש בתפקיד היא אשת יחסי הציבור נטע הר-לב, שעבדה עם ביתן בעבר.

 

עזיבתו של דחב"ש נרשמת בשבוע בו נחשף בכלכליסט כי סמנ"ל הכספים איל וינברג ומנהל אגף השיווק רועי וייזר התפטרו, וכי יוסי בכר, לשעבר מנכ"ל משרד האוצר שגוייס כיועץ פיננסי להשגת מימון לרשת, החליט לסיים את תפקידו.

 

 

זמיר דחב"ש זמיר דחב"ש צילום: יוסי זליגר

 

דחב"ש גוייס על ידי ביתן לפני שנתיים, במטרה לחלצו מהמשבר שפקד את הרשת עם החלטת נטו לחדול מלספק לה סחורה בשל חשש שלא תוכל לפרוע את התחייבויותיה, וכן עם המשבר המשפחתי שנרשם עם עזיבת חתנו של ביתן, ערן קריאף, את הקבוצה, בעקבות סירובו לקבל את מבנה הארגון החדש שנוצר. במהלך התקופה קישר דחב"ש בין ביתן לבין משקיעים, ביניהם זהבית כהן מקרן אייפקס.

 

עזיבתם של גורמי מפתח רבים כל כך תוך שבוע בלבד, לצד צמצומי עובדים במסגרת התייעלות ועזיבת ארבעה מנהלי אזורים מתוך 12 סה"כ, כמו גם ירידה של 15% במכירות הסניפים שנותרו בקבוצה, מעמיקים את המשבר המתמשך בו מצויה החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x