$
פרסום ושיווק

קשת בודקת היתכנות לרכישת 50% מחברת אקספון

חתמה אתמול מול אקספון, הפעילה בשוק האינטרנט והסלולר, על מסמך הבנות ראשוני; אם תצא העסקה לפועל, יבדקו הצדדים אפשרות להקמת שירות סטרימינג חדש שישדר תוכן על גבי האינטרנט

אביאור אבו 11:2716.01.20
חברת התקשורת אקספון וחברת התוכן קשת חתמו אתמול (ד') על מסמך הבנות ראשוני לעסקה בה תרכוש קשת 50% מאקפסון. אם אכן העסקה תמומש, יבדקו שתי החברות בהמשך אפשרות להקמת שירות סטרימינג חדש שישדר תוכן על גבי האינטרנט (OTT).

 

 

 

אקספון, בבעלותו של איש העסקים חזי בצלאל, פעילה בשוק האינטרנט והשיחות הבינלאומיות ומחזיקה במותג הסלולר we4G, אשר מציע חבילות סלולר במחירים נמוכים "לכל החיים". מאז כניסתו באפריל 2018 צבר המותג מעל ל-200 אלף לקוחות. קשת, בבעלות משפחת ורטהיים, היא גוף תוכן עם חברת חדשות וזרוע בינלאומית.

 

אבי ניר מנכ"ל קשת אבי ניר מנכ"ל קשת צילום: רונן אקרמן

 

 

שירות הסטרימינג ככל ויוקם, יכנס למעשה לתחרות ישירה מול שירותי הטלוויזיה האינטרנטיים המקומיים של סלקום ופרטנר ומול שירותים בינלאומיים כמו נטפליקס ואמזון פריים. סביר כי קשת תחתום על הסכמים לרכישת תוכן מספקים מקומיים ובינלאומיים, כאשר היתרון העסקי של השירות יהיה במגוון הרחב של תכני קשת שיוצעו בו.

 

הצדדים נכנסים לתקופה של מספר חודשים בהם יבדקו פרמטרים שונים והיתכנות עסקית למהלך. במידה ויחתמו על הסכם סופי, הוא יידרש לעבור את אישור רשות התחרות ומשרד התקשורת.

x