שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

סטינג טיוי תשיק ממשק ותרגום ברוסית - ו-16 ערוצים חדשים

במאמץ לגייס מנויים דוברי רוסית, שירות הטלוויזיה מבוסס האינטרנט STING TV משיק את השירות החדש

אביאור אבו 08:3826.12.19

STING TV, שירות הטלוויזיה מבוסס האינטרנט של yes, מעלה הילוך במאמצים לגייס מנויים ומשיק חבילה בת 16 ערוצים בשפה הרוסית.

 

במקביל מציע השירות בחבילת הבסיס תרגום ודיבוב לרוסית של שמונת ערוצי הסרטים והסדרות מבית yes, יחד עם ערוצי מדע, טבע וילדים. כן הוטמע ממשק מלא בשפה הרוסית ושירות לקוחות ברוסית.

 

 

רן גוראון רן גוראון צילום: יונתן בלום

 

את החבילה ניתן לרכוש כתוכן פרימיום בעלות של 24 שקל לחודש לחצי שנה, ולאחר מכן 30 שקל. החבילה הבסיסית של STING מוצעת בשני מסלולים: מלא ב־65 שקל לחודש לחצי שנה ו־99 שקל לאחר מכן; וחלקי ללא סרטים, בעלות של 45 שקל לחודש לחצי שנה ו־59 שקל לאחר מכן.

 

אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק של yes, מסר לכלכליסט: "מאז ומתמיד הקהל הרוסי הינו קהל אסטרטגי עבור yes, ומהווה כרבע מלקוחותינו. אנו משיקים את החבילה בהשקעה של מיליוני שקלים". על פי הסקר החברתי של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה לשנת 2018, כ-15% מהאוכלוסיית בני ה-20 ומעלה הצהירו כי הם עולים מבריה"מ - כ-815 אלף איש. ביום עיון שקיימה הלמ"ס במרץ 2016 ציין פרופ' זאב חנין, המדען הראשי של משרד העלייה והקליטה, כי כ-75% מהעולים עדיין מעוניינים בצריכת תקשורת בשפה הרוסית.

 

הממשק של סטינג TV הממשק של סטינג TV צילום: באדיבות yes

 

סלקום מציעה בחבילה הרוסית 21 ערוצים ב־29 שקל לחודש. חבילת הבסיס, שעולה 99 שקל לחודש, כוללת ערוץ סרטים אחד ו־VOD עם קטגוריות סרטים וסדרות מדובבים לרוסית ותוכן בתשלום. פרטנר מציעה חבילה רוסית של 21 ערוצים ב־29.9 שקל לחודש, עם חצי שנה ראשונה ללא עלות.

 

בחבילת הבסיס, שעולה 69 שקל לחודש לשנה, ו־89 שקל לאחר מכן, יש שני ערוצי ילדים ושני ערוצי נשיונל ג'אוגרפיק מתורגמים לרוסית, כמו גם סרטים ב־VOD. שירות NEXT TV של HOT מסתפק בארבעה ערוצים בשפה הרוסית בחבילת הבסיס.

 

בנוסף, כלל הפלטפורמות מציעות את ערוץ 9 בחבילות הבסיס. גם שירותי הסטרימינג העולמיים, כמו נטפליקס ואמזון פריים, מציעים מגוון תוכן רחב לקהל הרוסי כחלק מהתשלום הבסיסי.

x