$
פרסום ושיווק

נחום ביתן מוכר סניף בחולון לפרשמרקט

הסניף הינו אחד מתוך עסקה הכוללת 7 סניפים, אלא שקשיים שונים מונעים השלמת העסקה במלואה

נורית קדוש 11:5118.12.19

נחום ביתן הודיע על העברת סניף של יינות ביתן בחולון לידי פרשמרקט. זאת עוד בטרם דיווחה על כך פרש מרקט הציבורית. הסניף הינו אחד מתוך עסקה הכוללת 7 סניפים, אלא שקשיים שונים מונעים השלמת העסקה במלואה.

 

 

 

מיינות ביתן נמסר: ״עסקת מכירת סניפי קבוצת יינות ביתן לפרשמרקט יוצאת לדרך: ביום ראשון הקרוב יועבר לידי פרשמרקט סניף יינות ביתן בחולון ושאר הסניפים יועברו בהדרגה במהלך השבועות הקרובים״.

נחום ביתן נחום ביתן צילום: עמית שעל

 

לשאלה, מה שאר הסניפים שיועברו, סירבה יינות ביתן להתייחס.

 

ניתן להעריך, שהודעת ביתן על מכירת הסניף, נועדה להרגיע את הבנקים הממתינים להזרמת כספים. כזכור, בספטמבר האחרון, דיווחה פרש מרקט על

הסכם לרכישת 7 סניפים של יינות ביתן ומגה תמורת 11 מיליון שקל. בין הסניפים מגה בדיזינגוף סנטר, מגה במרכז המסחרי מיקאדו בתל ברוך צפון, וסניפים נוספים במגדלי תל אביב, בשכונת בבלי, בכורזין בגבעתיים וברחוב רבין בחולון. מדובר בתערובת של סניפי יינות ביתן ומגה בעיר. אלא שבעקבות התנגדות של מוטי בן משה מרבוע כחול נדלן להעברת חוזי השכירות של מגה בנכסים שבבעלותו וכן בעקבות דרישה של אמות לקבל פיצוי על העברת החוזה בנכס שבשכונת בבלי בתל אביב, העסקה נתקעה. בנוסף, גילו האחים שלומי ויוסי אמיר, בעלי השליטה בפרשמרקט, כי מחצית מכירות סניף כורזין בגבעתיים משוייכות לאון ליין של ביתן וישארו בידיו אחרי המכירה. בעקבות כך, הוארך המועד האחרון להשלמת העסקה לחודש פברואר.

x