$
פרסום ושיווק

התחרות במשלוחי המזון: שת"פ ראשון בישראל בין סיבוס סודקסו ל-Wolt

שיתוף הפעולה בין חברות המשלוחים הבינלאומית מתרחש דווקא בארץ, אל מול המתחרה תן ביס - ויאפשר ללקוחות סיבוס סודקסו לקבל באמצעות wolt משלוח מהיר של כחצי שעה בממוצע, לטענת המפעילות

אורנה יפת 13:5911.12.19

התחרות בשוק משלוחי המזון מתעצמת. שיתוף פעולה ראשון מסוגו בעולם בין חברות המשלוחים הבינלאומיות סיבוס סודקסו ו-Wolt, יתרחש דווקא בישראל וייתן מענה למתחרה תן ביס.

 

סיבוס סודקסו ו-Wolt הודיעו היום (ד') על שיתוף פעולה שיאפשר ללקוחות סיבוס לקבל באמצעות Wolt משלוח מהיר בתוך 30 דקות בממוצע.

 

 

במסגרת השת"פ, החל מינואר הקרוב, לקוחות סיבוס יוכלו לבצע הזמנת משלוח והזמנת איסוף עצמי מהמסעדה באפליקציית וולט. מבחינת הלקוח של סיבוס, היתרון  הוא שכעת יוכל להזמין מזון ממסעדות חדשות שלא היו לו זמינות קודם לכן או שהיו זמינות בישיבה בלבד. וולט מבחינתה תקבל את כל הלקוחות העסקיים של סיבוס שהיום לא יכולים לבצע הזמנות ממנה, כיוון שהיא פונה לצרכנים הסופיים ולא לחברות.

 

כרטיס אוכל סיבוס סודקסו כרטיס אוכל סיבוס סודקסו

 

כיום סיבוס עובדת רק עם חברות ו-Wolt פונה רק לצרכנים בעוד המתחרה הגדולה תן ביס, שנמצאת כיום בבעלות חברת Take away ההולנדית, פונה גם לחברות וגם לצרכן הסופי.

 

איתן לב טוב, מנכ"ל סיבוס אמר בשיחה ל"כלכליסט": "יש לנו 2600 חברות אבל אנחנו לא פונים לצרכן הסופי אלא רק דרך החברות. Wolt מאפשרת לנו להנגיש את כל המסעדות שהיא עובדת איתם, שכיום לא פתוחות לעולם העסקים בכלל ומעכשיו הן ייפתחו ללקוחות שלנו. מסעדות שהן ברנד בתל אביב כמו מיטבר בורגר, דיסקו טוקיו, אמריקה בורגר, התאילנדית בהר סיני, גלידת אניטה, מגזינו ואחרות, שעד היום פנו לצרכן הסופי ומהיום יקבלו את לקוח סיבוס".

 

שליח של Wolt בתל אביב שליח של Wolt בתל אביב צילום: עמית שעל

 

בסיבוס מקווים כי באמצעות השירות החדש יצליחו לחתום על עסקאות עם חברות נוספות שאינן פועלות כיום עם החברה. לדברי לב טוב, "זה שירות שסיבוס נותנת לחברות בלי לגבות תשלום. זה ערך מוסף שלנו כדי להיות יותר אטרקטיבי עבור החברות שעובדות איתי וכאלה שירצו לעבוד איתי בעתיד. אנחנו לא גובים על השירות הזה סכום נוסף מהלקוחות. זה עוד מקדם שיווקי מאד גדול כדי לקדם את התחרות בעיקר באזור תל אביב".

 

Wolt נכנסה לארץ בסוף 2018 ועובדת עם למעלה מ-500 מסעדות בתל אביב, רמת גן, גבעתיים, הרצליה, כפר שמריהו ורמת שרון.

x