שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

חרקים בפסטה של שופרסל: אוספת 21 מוצרים מהמדף

החברה הודיעה כי בשל חשד להימצאות חרקים זעירים בחלק ממוצרי הפסטה של המותג הפרטי שלה מתוצרת ברוטו איטליה שתוקפם פג עד ספטמבר 2021, הציבור מתבקש שלא לצרוך אותם

מירב קריסטל 08:4805.12.19

שופרסל מודה: נמצאו חרקים בפסטה של המותג הפרטי של החברה, מתוצרת ברוטו איטליה, בתאריכי תפוגה עד ספטמבר 2021 כולל.

 

מדובר ב-21 מוצרי פסטה, רובם במשקל 500 גרם כולל פסטלה טליאטלה, ריגטה, פוסילי, פרפלה, פוזילי 3 דקות, גנצ'טי 3 דקות, פוזילי חיטה מלאה, ספגטי חיטה מלאה, קונקיוליני, לומקה ריגטה, ספגטיני 3 ו-5, מקרוני בוקטיני מס' 14, קנלוני 250 גרם, פטוצ'יני ללינגוויני, קלרמטה 400 גרם, קזרצ'ה, 400 גרם מפלאדה, טריקולור, טריקולור פרפלה ודפי לזניה.

 

 

 

 

ההודעה מתייחסת לכל תאריכי התפוגה עד וכולל ספטמבר 2021. שופרסל הודיעה כי עדכנה את שירות המזון במשרד הבריאות והיא פועלת להורדת כל המוצרים ממדפי הרשת ומבקשת מהציבור שלא לצרוך אותם. היא תציע זיכוי כספי ללקוחות שצרכו אותם, אך לא הודיעה דבר לגבי פיצוי.

 

צרכנים מתלוננים לא מעט על הימצאות חרקים במוצרי פסטה ואורז, אבל לרוב קשה מאוד לדעת מה מקור החרקים: היצרן, מחסני היבואן, סניף רשת השיווק או בית הצרכן. במקרה זה נראה שבשל היקף המוצרים בהם נמצאו החרקים - מדובר ככל הנראה במוצרים שאוחסנו שלא כיאות אצל הגופים המסחריים ועל כן שופרסל יזמה את האיסוף.

 

 

 

x