שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

פיצוחי שאדי תשקיע 30 מיליון שקל במפעל חדש בכרמיאל

השקעה זו תאפשר לחברה להתרחב לחו"ל; במפעל החדש יועסקו כ-70 עובדים; לפיצוחי שאדי 12 סניפים, לדברי הבעלים שאדי אבו עודאי בשנה הקרובה ייפתחו ארבעה סניפים נוספים

נורית קדוש 08:1923.10.19

חברת פיצוחי שאדי בדרך להכפלת פעילותה. ל”כלכליסט” נודע כי החברה מקימה בית קלייה לפיצוחים ובית אריזה באזור התעשייה בר לב הסמוך לכרמיאל בהשקעה של 30 מיליון שקל.

 

 

 

לדברי שאדי אבו עודאי, בעל החברה, המפעל החדש שיוקם על קרקע בבעלותו ובמימון מהונו האישי, יאפשר לחברה לצמוח: "הקמתי את החברה ב־2012 ומאז המכירות צומחות ב־15% בשנה. המפעל החדש יאפשר להן לצמוח ב־50%”.

 

 

פיצוחי שאדי פיצוחי שאדי צילום: פייסבוק, פיצוחי שאדי

 

את המפעל הקיים בכפר אעבלין ישאיר אבו עודאי לטובת הרחבת מגוון הפיצוחים למוצרים שהחברה אינה מייצרת כיום, דוגמת פקאן סיני. פיצוחי שאדי, שמכירותיה מוערכות בעשרות מיליוני שקלים בשנה, פועלת במתכונת של יבוא פיצוחים, קלייתם בבית הקלייה ואריזתם לשילוח ללקוחות. מדובר בפעילות סיטונאית בלבד ולא מוצרים ארוזים למכירה לצרכן.

 

בשוק הקמעונאי מספקת החברה את הפיצוחים בתפזורת לשוק פייסל ולמרכז המזון בירכא. “נפגשתי עם הרבה קמעונאים, אבל ברשתות מחפשים מוצר ארוז ואני לא מצאתי עניין כלכלי בשיווק פיצוחים ארוזים, שם הדגש על המחיר ופחות על האיכות”.

 

 

במפעל הנוכחי המשתרע על שטח של 2,500 מ”ר, מעסיק אבו עודאי 35 עובדים. במפעל החדש יועסקו כ־70 עובדים. “נייצר מקומות עבודה לעשרות עובדים באזור הצפון”, הוא מוסיף. לאבו עודאי גם רשת בת 12 סניפים תחת המותג פיצוחי שאדי ברחבי הארץ, ובשנה הקרובה, לדבריו, צפויים להיפתח ארבעה סניפים נוספים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x