$
פרסום ושיווק

גולף תשלם פיצויים למפעילת חנויות העודפים שלה - זיקו סקיי: "סכום שאינו מהותי"

בין הצדדים התנהלו תביעות הדדיות החל מ-2017, כשזיקו סקיי, השייכת לזיקו גגוע, תבעה מגולף 11.47 מיליון שקל בטענה כי העלימה בדו"חות הכספיים מכירות של עודפי סחורה, כדי להציג תוצאות טובות יותר - ההערכות הן שמדובר בסכום של מאות אלפי שקלים בלבד

אורנה יפת 14:5710.10.19

קבוצת גולף וחברת זיקו סקיי, לשעבר מפעילת חנויות העודפים של גולף, הגיעו היום (ה) להסכם פשרה, במסגרתו התחייבה גולף לשלם פיצויים לזיקו סקיי, שבבעלות זיקו גגוע.

 

 

 

הצדדים סירבו למסור מהו גובה התשלום, אך גולף מדווחת כי מדובר "בסכום שאינו מהותי" עבור החברה. בין הצדדים התנהלו תביעות הדדיות במסגרת סכסוך משפטי שהחל בשנת 2017.

 

חנות גולף דיזנגוף סנטר חנות גולף דיזנגוף סנטר צילום: יובל חן

 

ב-2018 בית המשפט המחוזי חייב את מפעיל חניות האאוטלט של גולף, לפנות את 15 החנויות שהחזיק וקבע כי זיקו סקיי תשיב לגולף את מלוא המלאי המצוי בחנויות.

 

ההחלטה התקבלה בעקבות תביעה שהגישה גולף ב-2017 נגד זיקו סקיי, מפעילת רשת חנויות ספרינט, שהייתה באותה העת רשת העודפים והסליקה של גולף. הקבוצה המשיכה להעסיק לאחר הפינוי את כל 200 עובדי החנויות.

 

בין הצדדים התנהלו תביעות הדדיות כאשר זיקו סקיי תבעה אחרי כן ב-2017 מגולף 11.47 מיליון שקל, בטענה כי קבוצת האופנה העלימה בדו"חות הכספיים מכירות של סחורה עודפת שנמכרת בחנויות האאוטלט כדי להציג תוצאות טובות יותר.

 

בכתב התביעה שהוגש באותה העת אף טענה זיקו סקיי כי היא השביחה את הרשת עבור קבוצת גולף והצליחה להפטר מסחורה עודפת בהיקף 100 מיליון שקל. גולף טענה כי מדובר בתביעה קנטרנית שהוגשה לאחר שהמפעיל קיבל הודעה על סיום ההתקשרות עימו ודרישה לפנות את החנויות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x