$
פרסום ושיווק

פרסום ראשון

גינדי החזקות מכרה את שרונה מרקט לביג ולמגה אור ב-160 מיליון שקל

4 שנים אחרי שהשיקה את מתחם המזון בשרונה, נפרדה ממנו גינדי החזקות. העסקה כוללת את מתחם המזון, אך לא את החניון הציבורי הצמוד למתחם ששוויו מוערך ב-240 מיליון שקל. בעבר ניהלה גינדי מו"מ למכירת השוק למליסרון ועזריאלי תמורת שווי גבוה בהרבה - 400-500 מיליון שקל

אורנה יפת 21:4509.10.19

אחרי ארבע שנים בלבד, גינדי החזקות נפרדת ממתחם הקולינריה שרונה מרקט. ל"כלכליסט" נודע כי חברות הנדל"ן ביג ומגה אור רכשו את שרונה מרקט בתמורה ל-160 מיליון שקל.  

 

 

גינדי החזקות הנמצאת בבעלותם של האחים ליטל, גיא, אבי, רועי ומנחם גינדי השיקה את המתחם ביולי 2015 ברעש גדול, אך לאורך השנים הוא ידע עליות ומורדות. בשנים הראשונות לפעילותו סבל שרונה מרקט מחילופי שוכרים תכופים.  

מנחם גינדי, גיא גינדי, ליטל גינדי, אבי גינדי ורועי גינדי מגינדי החזקות מנחם גינדי, גיא גינדי, ליטל גינדי, אבי גינדי ורועי גינדי מגינדי החזקות צילום: אלירן אביטל

  

העסקה כוללת את מתחם הקמעונאות והאוכל, אך ללא החניון הציבורי הצמוד למתחם, ששוויו מוערך ב-240 מיליון שקל, ויישאר בשלב זה בבעלות גינדי החזקות.

 

זו אינה הפעם הראשונה שגינדי מנסה למכור את המתחם - הפעם בהצלחה. חברת הנדל"ן ניהלה כבר בעבר משא ומתן למכירת המתחם, בין היתר עם קבוצות הנדל"ן מליסרון ועזריאלי. בשבוע האחרון חודש במפתיע המשא ומתן למכירת השוק מול קבוצות ביג ומגה אור שרכשו אותו בסכום נמוך משמעותית מהשווי שדרשה גינדי החזקות במשא ומתן שניהלה מול מליסרון ועזריאלי, ואשר עמד על 400-500 מיליון שקל לשרונה מרקט.

 

מי שהובילו את העסקה הם מנכ"ל שרונה מרקט רו"ח ליאור אשכנזי ועו"ד אסף אדלר, סמנכ"ל הפיתוח העסקי של גינדי החזקות. את המוכרים ייצגו עורכי הדין עופר זוזובסקי ומירי אליה קוש ממשרד שיבולת, וביג ומגה אור יוצגו על ידי עורכי הדין ארז תיק ויעל פלטאו בילו ממשרד ארז תיק ושות'.

 

שרונה מרקט הוא מתחם קולינרי מקורה הממוקם בצמוד לפארק גני שרונה, וכולל 90 חנויות, דוכנים ומסעדות שמשתרעים על פני 8,700 מ"ר. על פי נתונים של גינדי החזקות, עברו במתחם בשנה האחרונה למעלה מ-6 מיליון מבקרים. ליאור אשכנזי מנכ"ל שרונה מרקט מסר כי בגינדי בטוחים שהקונים "יובילו את הנכס להישגים אדירים".

 

בניגוד לגינדי החזקות, ביג מתמחה בניהול מרכזי קניות פתוחים, אך גם עבורה יהיה זה ניסיון ראשון בניהול מתחם קולינרי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x