$
פרסום ושיווק

אסם נערכת לצמצום הנזק הסביבתי: התחייבה ליעד של אפס הטמנה עד 2020

יעדים נוספים להם התחייבה החברה, בעקבות הודעת נסטלה כי עד 2050 בכוונתה להגיע ל"אפס פליטה נטו": שימוש רק באריזות הניתנות למיחזור עד 2025, מעבר לגז טבעי, חיסכון במים וצמצום הפליטות ממפעלי החברה

נורית קדוש 14:5415.09.19
אסם נערכת לצמצום הנזק הסביבתי: החברה הודיעה היום (א') כי התחייבה ליעד של אפס הטמנה עד 2020, שימוש רק באריזות הניתנות למחזור עד 2025, מעבר לגז טבעי, חיסכון במים, וצמצום הפליטות ממפעלי החברה.

 

 

התחייבותה של אסם, נשענת על הודעת חברת נסטלה כי עד שנת 2050 היא מתכוונת להגיע ל"אפס פליטה נטו" של גזי חממה. לדברי מארק שניידר, מנכ"ל נסטלה, "שינוי האקלים הוא אחד האיומים הגדולים ביותר הניצבים בפנינו כחברה והסיכון הגדול ביותר לעתיד העסקי שלנו. הזמן העומד לרשותנו על מנת למנוע את ההשפעות הקשות של ההתחממות העולמית הולך ואוזל. זו הסיבה, המובילה אותנו להגדיר יעדים שאפתניים יותר, של הגעה לאפס פליטה נטו של גזי חממה. שימוש במשאבים הגלובאליים של נסטלה ובידע שלה בתחומי התעשיה, יאפשר לנו להשפיע בקנה מידה משמעותי״.  
אבי בן אסאייג אבי בן אסאייג צילום: אוראל כהן

 

על מנת לעמוד ביעדים לשנת 2050, תנקוט נסטלה שורת צעדים, לרבות הצגת מוצרים חדשים המאופיינים בטביעת רגל סביבתית נמוכה יותר, ותורמים לתזונה מאוזנת. החברה תפעל גם לעדכון רכיבי המוצרים הקיימים שלה, תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ולאקלים. במקביל, עוברת נסטלה לשימוש בחומרי אריזה אלטרנטיביים. במסגרת פעילות זאת, חנכה החברה בסוך השבוע בשווייץ את המכון למדעי האריזות, (Institute of Packaging Sciences), שהוא מוסד ראשון מסוגו בתעשיית המזון, שיפתח פתרונות אריזה פונקציונאליים, בטוחים וידידותיים לסביבה, באופן שיאפשר הפחתה של פסולת אריזות הפלסטיק.

 

בארבע השנים האחרונות, צומצמה פליטת גזי חממה ב- 100 מרכזי ההפצה הגדולים בעולם של נסטלה, בשיעורים המתקרבים ל- 40%. פעילות החברה להקטנת פליטת גזי חממה מאז 2014, שקולה להורדה של 1.2 מיליון כלי רכב מהכבישים.

 

לדברי מנכ"ל אסם, אבי בן אסאייג, "ההשקעה של נסטלה בפיתוח מוצרים ותהליכים יעילים יותר לכל אורך הדרך ובהקמת מפעלים וקווי ייצור חדשניים, היא מפתח ליצירת סביבת עבודה בריאה ובטוחה יותר, ולהשפעה משמעותית על איכות הסביבה. זוהי משימה עולמית של נסטלה, משימה לאומית של אסם ומשימה אישית עבור כל אחד ואחד מאיתנו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x