$
פרסום ושיווק

אלקטרה צריכה מבצעת שינויים מבניים בחטיבת המזגנים

משה ארדר, מנכ"ל יבואנית פוג'יסטו שנמכרה היום למיניליין ב-25 מיליון שקל, מונה למנהל פעילות מזג האוויר והאקלים במקום המנכ"ל הנכנס צביקה שווימר; חטיבה חדשה בשם "אלקטרה מערכות" תתמקד במכירת מערכות מיזוג בבנייה המסחרית, בניהול ציון בכר, שכיהן כסמנכ"ל השיווק של מזגני מיצובישי

אורנה יפת 14:0605.09.19

אלקטרה צריכה, בניהולו של צביקה שווימר, מבצעת שינוי מבני בחטיבת מיזוג האוויר והאקלים וממנה מנהלים חדשים לתחומי הפעילות: משה ארדר מונה למנהל פעילות מיזוג האויר והאקלים של החברה, תפקיד שאויש בארבעת החודשים האחרונים על ידי שווימר, לאחר עזיבתו של המנכ"ל הקודם יגיל וויט.

 

 

ארדר כיהן בתשע השנים האחרונות כמנכ"ל HR סוכנויות בע"מ יבואנית מזגני פוג'יטסו בישראל, שכפי שנחשף הבוקר ב"כלכליסט", פעילות מזגני פוג'יטסו שהייתה ביניר מערכות נמכרה לחברת מיניליין של אבי אשר ואלייד, בתמורה ל-25 מיליון שקל.

 

טכנאי מתקין מזגן של אלקטרה צריכה טכנאי מתקין מזגן של אלקטרה צריכה צילום: יחסי ציבור

 

עבור מיניליין מדובר בפגיעה, שכן ארדר שמכיר את פעילות מזגני פוג'יטסו, היה יכול לתרום למיניליין בפעילות החדשה שרכשה.

באלקטרה יהיה ארדר אמון על כל ערוצי המכירה של חטיבת המיזוג למגזר הפרטי, המקצועי והמוסדי שכולל בין השאר מתקינים, סיטונאים, רשתות וחנויות.

 

בנוסף, אמ"צ הקימה חטיבה חדשה בשם "אלקטרה מערכות", שתתמקד במכירה של מערכות מיזוג מתקדמות בתחום הבנייה המסחרית.

 

החטיבה תנוהל על ידי ציון בכר שכיהן בתשע השנים האחרונות כסמנכ"ל השיווק של מזגני מיצובישי בחברת econ-tec. בכר יהיה אחראי על פעילות חברת אס.זד (מערכות דייקין), תחום ה-VRF ומערכות המיזוג מבוססות מים המיוצרות על ידי אלקטרה במפעל החברה בראשון לציון.

 

אלקטרה צריכה, יבואנית ומשווקת מוצרי חשמל, סיימה את הרבעון השני של 2019 עם עליה של 9% בהכנסות ל-714 מיליון שקל ומעבר לרווח נקי של 25.6 מיליון שקל לעומת הפסד של 22 מיליון שקל ברבעון מקביל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x