$
פרסום ושיווק

צעד נוסף בדרך לישראל: אמזון הודיעה לסוחרים להפעיל את השילוח המקומי

החברה הודיעה לסוחרים שהשילוח המקומי המהיר יושק בקרוב ועליהם להפעיל את האפשרות באתר, אם נרשמו אליה. היא גם ממליצה על קטגוריות מוצרים שמתאימות לדעתה לישראלים בשילוח מקומי

מירב קריסטל 11:1421.08.19

אמזון תשיק בקרוב מאוד את השילוח המהיר בתוך ישראל: החברה כתבה הבוקר למוכרים שכדאי להם להפעיל את אופציית השירות המקומי בהצעות המכירה שלהם.

 

בהודעה ששלחה החברה נכתב: "תודה שנרשמת לשירות השילוח המקומי בישראל. שים לב בבקשה, שהפילטר 'שילוח מקומי' (Ships Locally) יהיה זמין באמזון.קום בקרוב. הפיצ'ר הזה יאפשר לצרכנים עם כתובת בישראל לחפש מוצרים עם הצעות למשלוח מקומי שיוצגו כ:'נשלח מהר מישראל'. אם הצעות המכירה שרשמת לשירות לא פעילות כרגע, כדאי לך להפעיל אותן עכשיו".  

לקבלת תוכן נוסף והטבות לסוחרים כנסו לערוץ איקומרס

חבילות של אמזון חבילות של אמזון צילום: שאטרסטוק

 

לפי החברה, בקרוב גם הצרכנים יוכלו לקבל שילוח בתוך ישראל בסטנדרטים של אמזון וייחשפו הסוחרים הישראלים שיפעלו באמזון ישראל.

  

החברה גם ממליצה על מגוון קטגוריות שמתאימות לשילוח מקומי בתוך ישראל. בין היתר: כלי עבודה, חומרי בנייה, טלפונים ניידטים ואביזרים, לפטופים,

 

מחשבים, עכברים למחשב, מקלדות, אוזניות, שעונים חכמים, מוניטורים לתינוק, עגלות, תיקים ומוצרי כושר. לפי החברה, קטגוריות אלו "פופולריות בקרב הצרכנים הישראלים שקונים באמזון ויתכן שיימכרו היטב באופן מקומי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x