$
פרסום ושיווק

10 שקלים לנצח: כמה באמת עולה סטרימר של שיאומי דרך סטינג

מותג הטלוויזיה מבוסס האינטרנט של yes החל לשווק בשבוע שעבר את הסטרימר Xiaomi Mi Box S - הנמכר ביותר בעולם כיום; בעוד שסטינג מציינת באתר שלה כי המכשיר עולה בשוק כ־175 שקל בממוצע, לקוח שירצה לשכור אותו דרך סטינג ייאלץ לשלם 10 שקלים לחודש לזמן בלתי מוגבל

אביאור אבו 07:1813.08.19

STINGTV, מותג הטלוויזיה מבוסס האינטרנט מבית yes, החל לשווק בשבוע שעבר את הסטרימר Xiaomi Mi Box S, שיאפשר למנויי החברה גישה ישירה לשירות נטפליקס. הסטרימר של שיאומי, שמבוסס על מערכת ההפעלה Android TV ברזולוציית K4, הוא זול ואיכותי, מה שמעניק לו את תואר הסטרימר הנמכר ביותר בעולם כיום.

 

 

מנכ"ל yes רן גוראון מנכ"ל yes רן גוראון צילום: יונתן בלום

 

סטינג מציינת באתר שלה כי המכשיר עולה בשוק כ־50 דולר בממוצע, כלומר כ־175 שקל. אלא שלקוח שירצה לשכור את הסטרימר המבוקש דרך סטינג, ייאלץ לשלם 10 שקלים לחודש - לזמן בלתי מוגבל, כל עוד הלקוח מנוי לשירותי החברה. סטרימר שני יעלה 29 שקל בחודש, גם כן לזמן בלתי מוגבל. זאת ועוד, סטינג גובה עבור ההתקנה ללקוחות קיימים 99 שקל (לקוחות חדשים ללא תשלום), בעוד שניתן בקלות לרכוש את הסטרימר באופן עצמאי ולהתקין עליו את האפליקציה של סטינג.

 

בסטינג מסבירים כי העלות החודשית כוללת בתוכה גם אחריות ותיקון תקלות. לגבי הדרישה לטכנאי להתקנת הסטרימר, נענינו שהחברה לא לוקחת סיכון באיכות ההתקנה. חברה נוספת המשווקת את הסטרימר של שיאומי היא NEXT TV, מותג הטלוויזיה מבוסס האינטרנט של HOT. בשונה מסטינג, בנקסט זוהי עסקת רכישה יותר משתלמת. את הסטרימר הראשון תקבלו במודל חיוב־זיכוי של 4.9 שקלים למשך 36 חודשים, כל עוד אתם מנויי החברה. אם הלקוח עוזב, הוא ישלם את הסכום עד סוף התקופה, אך המכשיר יישאר בידו. בכל אופן, עלות המכשיר המקסימלית עומדת על 176 שקל. גם סלקום משווקת את הסטרימר, אך מחירו כלול במחיר החודשי וחוזר לחברה בסיום ההתקשרות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x