שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

קבוצת זאפה: משה הלוי מונה למנכ"ל

הקבוצה הודיעה היום כי הלוי מונה לתפקיד עקב פיתוח עסקי שלה והתרחבותה ללוקיישנים נוספים - זאת לצד כהונתו במקביל כמנכ"ל GEG, שבין אחזקותיה ארומה ת"א, רולדין ועוד; הוא יחליף בתפקיד את מייסד זאפה והמנכ"ל הנוכחי, יוני פיינגולד, שישמש מעתה כיו"ר

שירות כלכליסט 10:2312.08.19

שינויים בצמרת ההנהלה של רשת מועדוני המוזיקה: קבוצת זאפה הודיעה היום (ב') על מינויו של משה הלוי לתפקיד מנכ"ל הקבוצה. הלוי יחליף את יוני פיינגולד, מייסד ומנכ"ל זאפה, שישמש מעתה כיו"ר.

 

 

לפי ההודעה, השינויים מגיעים בעקבות פיתוח עסקי של הקבוצה, והתרחבותה לסניפים נוספים. יוני פיינגולד, מייסד קבוצת זאפה, ישמש כיו"ר וימשיך להיות אחראי על פיתוחה.

 

משה הלוי מנכ"ל קבוצת זאפה משה הלוי מנכ"ל קבוצת זאפה צילום: מהאלבום הפרטי

 

בחמש השנים האחרונות שימש משה הלוי כמנכ"ל קבוצת GEG של איש העסקים גולן עינת, שבין אחזקותיה החברות ארומה ת"א, רולדין, קפטן בורגר וכן קבוצת זאפה - בשותפות עם יוני ונועם פיינגולד. מתוכן, בשלוש השנים האחרונות שימש כמנכ"ל ארומה ת"א, וכארבע שנים כדירקטור בקבוצת זאפה. הוא ימשיך בתפקידו כמנכ"ל GEG, זאת לצד תפקידו כמנכ"ל קבוצת זאפה.

 

זאת לאחר שבתחילת השנה הרחיב עינת את אחזקותיו ברשת מועדוני המוזיקה ל-75%, לאחר שעמדו על 40%, לפי שווי חברה של 80 מיליון שקל. במסגרת העסקה הזרים עינת הון לצורך התרחבות הזאפה, ורכש חלק ממשפחת פיינגולד ועמית שגב, שהיה מנכ"ל שותף, שהחזיקו ב-25% הנותרים.

 

 

יוני פיינגולד, מייסד ומנכ"ל נוכחי יוני פיינגולד, מייסד ומנכ"ל נוכחי צילום: אוראל כהן

 

קבוצת זאפה מציינת החודש 15 שנות פעילות תרבותית, וכיום בעלת שמונה מועדונים להופעות ברחבי הארץ, חברת הפקות לפסטיבלים ומופעים בינלאומיים, וחברת למכירת כרטיסים להופעות.

 

יוני פיינגולד מסר כי: "הצמיחה של החברה בתחום ה'אינטרטיימנט' וההתפתחות במגוון רחב של תחומים ומיזמים מצריכים העמקה וחיזוק שדרת הניהול של הקבוצה ולתפקיד גויס האדם הנכון שיוביל את הקבוצה".

 

משה הלוי מסר כי: "זאפה הפכה בשנים האחרונות למותג המוביל בעולם המוזיקה והבילוי בישראל, ומעורבת במעל 2300 מופעים בשנה ברחבי הארץ, המהווים במה ראויה ומכובדת לכל אמני ישראל. אנו נמשיך את התרחבותה המואצת של זאפה בפתיחת נקודות חדשות בישראל ובעולם לצד רכישות ומיזוגים של חברות סינרגיות לפעילותנו".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x