$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

חנות של רמי לוי בהרצליה נסגרה בשל סכנה לביטחון הציבור

חצי שנה לאחר שנפתחה, נסגרה כעת בצו מינהלי מעיריית הרצליה חנות של "רמי לוי בשכונה" ברחוב סוקולוב, זאת לאחר שהתברר כי לחנות אין דלת מילוט, שבהיעדרה קיימת סכנה לקונים במקרה חירום. בסביבת הרשת טוענים כי מדובר בניסיון התנכלות של עסקים מתחרים, שנפגעים מהורדת המחירים שכפתה עליהם התחרות

נורית קדוש 19:1415.07.19

חצי שנה בדיוק אחרי שנפתחה, נסגרה כעת בצו סגירה מינהלי מעיריית הרצליה חנות של "רמי לוי בשכונה", זאת בעקבות צו במעמד צו אחד שהתקבל בטענה לסכנה לביטחון הציבור. בסביבת הרשת טוענים כי מדובר בניסיון התנכלות של עסקים מתחרים בסביבת החנות, שנפגעים מהורדת המחירים שכפתה עליהם התחרות.

 

 

 

 

רמי לוי רמי לוי צילום: אוראל כהן

 

 

לחנות אין עדיין רשיון עסק, אולם בסביבת הרשת טוענים כי קיבלה את אישור כיבוי האש, ולמרות זאת, כעת נטען כי חסרה לחנות דלת מילוט, שבהיעדרה קייימת סכנה לביטחון הציבור במקרה חירום.

 

בכוונת לוי לפנות לבית המשפט בבקשה לבטל את הצו ולפתוח את החנות כבר מחר. החנות שנפתחה בפברואר האחרון ברחוב סוקולוב בעיר, משתרעת על כ־450 מ"ר וכוללת קצבייה, מעדניית גבינות ופינת מאפה. החנות בהרצליה משמשת מעין פיילוט, שלפי ביצועיו צפוי להחליט לוי בקרוב אילו חנויות סופר קופיקס הפועלות במרכז הארץ, 30 במספר, יוסבו לפורמט העירוני הנושא את שמו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x