שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

אפל מרחיבה את הפעילות הקמעונאית שלה בישראל

מחפשת מנהל ל"חנות-בתוך-חנות", ככל הנראה בשדה התעופה החדש רמון ליד אילת. לחברה יש כבר סניף כזה בנתב"ג; דרישת סף לתפקיד היא תואר ראשון במינהל עסקים, מכירות או שיווק

עומר כביר 11:3823.06.19

אפל מרחיבה את הפעילות הקמעונאית שלה בישראל: ענקית הטכנולוגיה מחפשת בימים אלו עובד שינהל עמדת חנות-בתוך-חנות של החברה שתפתח באילת – כך לפי מודעת דרושים שפרסמה אפל באתרה בסוף השבוע.

 

 

 

לפי המודעה, אפל מחפשת עובד שיפעל מתוך חנות של שותף קמעונאי ויוביל את פעילות החנות-בתוך-חנות שם. "אתה המוביל הדינמי, המנהל העסקי והמשפיען של חנות אפל שממוקמת בתוך חנות קמעונאית מרובת מותגים", נכתב. "אתה תגלה את צרכי הלקוחות ותסייע לחבר אותם למוצרים העדכניים של אפל, לחנך ולהשפיע על צוות של עובדי השותף שיתמקדו במכירות ותפעול של חנות אפל. יחד תצרו חוויית לקוח ללא תחרות".

 

שדה התעופה רמון שדה התעופה רמון צילום: עמית שעל

 

התפקיד עצמו כולל מטלות כמו תחזוק תצוגת המוצרים בחנות, ביצוע הדגמות מוצר, יצירת קהילת לקוחות ו"זיהוי ותחזוק 'צוות וירוטאלי' של חברי צוות מרכזיים; מנטורינג, אימון ומתן דוגמה אישית לצוות החנות כדי להפוך אותם למומחים למוצרי אפל". דרישת סף לתפקיד היא תואר ראשון במנהל עסקים, מכירות או שיווק. דרישות נוספות: "מועמד מוכוון טכנולוגיה בעל תשוקה והבנה בתחופ, שמחובר ומעודכן במתרחש בתעשיית הטכנולוגיה".

 

חנות-בתוך-חנות הוא קונספט ידוע בעולם הקמעונאות, וכזה שגם אפל מיישמת בצורה רחבה, בעיקר מחוץ לישראל. רשת האלקטרוניקה האמריקאית, למשל, כוללת שטח תצוגה של אפל, שממותג ומעוצב ברוח חנויות החברה, במספר גדול מאוד מהסניפים שלה. בשלב זה לא ברור בתוך סניף של איזו רשת מתכוונת אפל לפתוח את החנות-בתוך-חנות. "כלכליסט" פנה לכמה רשתות שיכולות להתאים לתיאור שבאתר אפל, אך אלו אמרו שאינן מכירות את הנושא.

 

בישראל, מפעילה אפל חנות-בתוך-חנות בדיוטי פרי בנתב"ג, שגם היא מנוהלת על ידי עובד אפל שמקבל ממנה משכורת אך עובד משטח החנות עצמה ומפקח על פעילות ההפצה שם.

 

מקורות עם היכרות טובה של פעילות הקמעונאות של אפל בישראל העריכו בשיחה עם "כלכליסט" שגם במקרה זה מדובר על הקמת חנות-בתוך-חנות באזור דיוטי פרי, בשדה התעופה החדש רמון שהחל לפעול השנה מחוץ לאילת. שטחי המסחר של שדה התעופה עדיין בהקמה, וייתכן שזכיין מוצרי האלקטרוניקה של השדה יקים בשטח חנותו חנות-בתוך-חנות של אפל שתנוהל על ידי עובד מטעם החברה.

 

תגובת אפל לא התקבלה עד מועד פרסום הידיעה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x