$
פרסום ושיווק

ההדחה הושלמה: גולן יוכפז יעזוב מיידית את חדשות רשת

מנכ"ל חדשות רשת יסיים את תפקידו לאלתר. מחליפו הזמני, הסמנכ"ל ישראל טוויטו, ייכנס לנעליו כבר ביום ראשון הקרוב. יוכפז קיבל הצעה לחבילת פרישה כבר בפסח האחרון

רן בוקר, ynet 17:2728.05.19

כפי שנחשף ב-ynet: מנכ"ל חדשות רשת, גולן יוכפז, יסיים את תפקידו ויעזוב את החברה באופן מיידי. סמנכ"ל החברה, ישראל טוויטו, שיחליף אותו זמנית בתפקיד, יחל את עבודתו כבר ביום ראשון הקרוב. 

 

 

מאז השלמת המיזוג בין רשת לעשר בתחילת 2019, נתגלעו חילוקי דעות בין יוכפז לבעלי המניות על רקע האכזבה מנתוני הרייטינג, מה שהוביל להחלטה על סיום תפקידו. קצת לפני פסח, בפגישה בין נדב טופולסקי, בעל מניות בערוץ וחבר בדירקטוריון ויוכפז, שם הראשון את הדברים על השולחן והציע למנכ"ל חבילת פרישה במטרה לסיים את קשרי העבודה בצורה מכובדת. מנכ"ל החדשות סירב.

 

גולן יוכפז גולן יוכפז צילום: עדי אורני

 

 

מאז חשיפת ynet על הדחתו הצפויה של יוכפז, יצאו להגנתו כתבים רבים בחשבונות הטוויטר שלהם ומחו על הכוונה להדיח אותו. אולם בשיחה עם טופולסקי, הובהר לכתבים כי מדובר בעניין מקצועי לחלוטין, מה שהוביל להרגעת הרוחות בין הצדדים ולהבנה שההחלטה על סיום דרכו של יוכפז היא סופית.

 

יוכפז בן ה-45, איש חדשות ותיק ומוערך, הוביל בהצלחה את חדשות ערוץ 10 מאז 2013, והמשיך בתפקיד גם במעבר לאפיק 14 ולאחר המיזוג עם רשת. לפני כן שימש במשך שנים כעורך אולפן שישי בחברת החדשות.

 

לא נמסרה תגובה מיוכפז או מטעם בעלי המניות בערוץ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x