שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

אורי אבל, לשעבר מנכ"ל קניון רמת אביב, מונה למנכ"ל מתחם TLV בת"א

אבל, מנהל מתחמי הקניות של קבוצת מבנה, שימש בעבר גם משנה למנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי, ייכנס לתפקיד בתחילת יוני ויחליף את טלי אורן

אורנה יפת 18:1722.05.19

אורי אבל, מנהל מתחמי הקניות של קבוצת מבנה, ומי ששימש בעבר מנכ"ל קניון רמת אביב ומשנה למנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי, גוייס לניהול מתחם TLV שבבעלות ריבוע כחול נדל"ן ומשפחת גינדי. כך נודע "לכלכליסט". אבל ייכנס לתפקיד בתחילת יוני ויחליף את טלי אורן, ששימשה בתפקיד במשך שנה.

 

 

 

אבל, שמאז 2016 מנהל את מתחמי הקניות של מבנה, ניהל במשך 4 שנים את קניון היוקרה רמת אביב שבבעלות מליסרון, שקניון ה-TLV שואף להתחרות בו מאז הקמתו. נכון להיום, סובל ה-TLV מנחיתות מול הקניונים ברדיוס הסובב אותו, בהם עזריאלי תל אביב, דיזינגוף סנטר, קניון איילון רמת גן וקניון רמת אביב.

 

אורי אבל אורי אבל

 

ניהול הקניון התל אביבי הוא אתגר לא קטן לנוכח העובדה שהקניון מייצר לבעליו הפסדים מיום הקמתו, השווי שלו מצטמק, שכר הדירה בו נמצא במגמת ירידה והוא אינו עומד בציפיות בעליו.

 

 

קניון TLV קניון TLV

 

 

חלק מהשוכרים שפתחו בו חנויות בהקמה, בחרו לסגור אותן בהן חנות הודיס, צ'ילדרנס פלייס, וחנות זמנית שהפעילה קבוצת גולף למותג ההלבשה התחתונה אינטימה. מצד שני, מותג היוקרה שאנל פתח חנות בקניון.

 

קניון TLV נפתח במרץ 2017. שוויו עומד כיום על 1.65 מיליארד שקל, לעומת 1.76 מיליארד שקל בסוף 2017. שכר הדירה הממוצע למ"ר עומד על 292 שקל למ"ר.

 

מקניון TLV נמסר בתגובה: "אנחנו מאחלים הצלחה רבה לאורי אבל כמנהלו החדש של קניון TLV שבבעלות קבוצת גינדי וריבוע כחול נדלן. יכולותיו, כישרונו וניסיון העבר בניהול קניונים יסייעו לאורי בתפקידו החדש. אורי שימש ב-3 שנים האחרונות כמנהל חטיבת מתחמי הקניות של קבוצת ״מבנה״, ולפני כן כמנכ״ל קניון רמת אביב וכמשנה למנכל חטיבת הקניונים של קבוצת עזריאלי".

 

אבל, תושב תל אביב, בן 44 ולו תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x