$
פרסום ושיווק

בעלי TNT לביהמ"ש: להורות להנהלות ביג טבריה ובילו סנטר לפתוח החנויות

לדברי עלי חיאדרה, בעלי רשת האופנה, הנהלות מרכזי הקניות מסרבות להסיר את המנעולים שהותקנו בדלתות החנויות - גם לאחר שקיבלו את הצו להקפאת הליכים

אורנה יפת 20:5919.05.19
עלי חיאדרה, בעלי רשת TNT, שהגישה בימים האחרונים בקשה להקפאת הליכים, פנה לבית המשפט, בבקשה שיורה להנהלות מרכזי המסחר ביג טבריה ועופר בילו סנטר ברחובות (שבבעלות מליסרון), להסיר את המנעולים ולפתוח את חנויות TNT במרכזים שלהן.

 

בפנייתו מציין חיאדרה כי ב-16 במאי ניתן לבקשת החברה צו להקפאת הליכים, שמטרתו לשמר את המצב הקיים ולאפשר המשך פעילות של החברה כעסק חי, במטרה למכור אותה "למרבה במחיר".

 

"מיד עם קבלת הצו פנה מנהל הרשת להנהלות מרכזי הקניות בטבריה ובביל"ו בבקשה להסיר מנעולים ושרשראות שהותקנו בדלתות החנויות ולאפשר הכנסת סחורה והפעלת החנויות", נכתב בפניה לבית המשפט. "הנהלות המשיבות במרכזי הקניות סירבה לעשות כן, גם לאחר שקיבלו לידם את הצו להקפאת הליכים".

 

עלי חיאדרה עלי חיאדרה צילום: יריב כץ

 

בשני המקומות, טבריה וביל"ו, נטען, קיים מציע שמתעניין ברכישת החנויות ואי פתיחתן של החנויות יגרום לסיכול של הצעת הרכישה שהוצגה במסגרת הבקשה, "ולמעשה לעת הזו, אין 'קופצים' אחרים המציעים רכישה של חנויות או של הרשת כולה", טוען בעלי הרשת.

 

בסוף שבוע שעבר הגישה TNT בקשה להקפאת הליכים בשל חובות של 5 מיליון שקל שצברה. הרשת שפונה לצעירים הפעילה עד לאחרונה כ-13 סניפים, והייתה בעבר חלק מקבוצת הוניגמן שנכנסה להליך הקפאת הליכים ונמכרה. על TNT התמודדו חיאדרה ומאידך התעניין ברכישה גם בעלי רשת זיפ, זיקו גגוע. נאמני הוניגמן העדיפו למכור את הרשת לחיאדרה שהיה זכיין TNT בסניף בסכנין. במאי 2018 רכש חיאדרה את הרשת תמורת 2 מיליון שקל וצירף אליו מספר שותפים מהם נפרד לאחר תקופה קצרה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x