$
מדיה

משבר בחדשות 13? המנכ"ל גולן יוכפז עשוי לסיים את תפקידו

יוכפז, ששימש כמנכ"ל חדשות 10 מאז 2013 והמשיך בתפקיד גם לאחר המיזוג עם רשת, עשוי לעזוב את הערוץ בעתיד הקרוב. באחרונה נתגלעו חילוקי דעות בין המנכ"ל המוערך לבין בעלי המניות של הערוץ, ונרשמה אכזבה מנתוני הרייטינג. על מנת לפטר מנכ"ל דרוש רוב של 80 אחוז בדירקטוריון

רן בוקר, ynet 16:2114.05.19

בדרך לטלטלה בחדשות 13: המנכ"ל גולן יוכפז עשוי לסיים את תפקידו בקרוב, אחרי יותר משש שנים בתפקיד.

 

 

 

יוכפז בן ה-45, איש חדשות ותיק ומוערך, הוביל בהצלחה את חדשות ערוץ 10 מאז 2013, והמשיך בתפקיד גם במעבר לאפיק 14 ולאחר המיזוג עם רשת. לפני כן שימש במשך שנים כעורך אולפן שישי בחברת החדשות.

גולן יוכפז גולן יוכפז צילום: עדי אורני

 

ל-ynet נודע כי מאז השלמת המיזוג בין רשת לעשר בתחילת 2019, נתגלעו חילוקי דעות בין יוכפז לבין בעלי המניות, מה שבסופו של דבר עשוי להוביל

 

להחלטה על סיום תפקידו. על מנת לפטר מנכ"ל דרוש רוב של 80 אחוז בדירקטוריון, ולכך דרושים לבעלי המניות גם נציגי הציבור. לכן, כרגע לא מדובר בהחלטה סופית.

 

"רק לפני שנה האריכו לו את הקדנציה זה קצת מוזר", אמרו גורמים בערוץ. על פי גורמים המעורים בפרטים נרשמה אכזבה מנתוני הרייטינג מאז המיזוג בין רשת לעשר. בחודשים שמאז המיזוג, סירבו בחדשות 13 לריאיון עם ראש הממשלה בנימין נתניהו - כשברקע דרישתו של נתניהו שהפרשן רביב דרוקר לא ייקח חלק בריאיון.

 

את גולן יוכפז לא ניתן היה להשיג, וטרם נמסרה תגובה מבעלי המניות של רשת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x