שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

רשת האופנה המוזלת סלקט רכשה את זברה שנכנסה להקפאת הליכים

במסגרת העסקה, סלקט רוכשת 16 סניפים ותשלם עבור הרשת 14.6 מיליון שקל. עוד התחייבה להעסיק לפחות 85% מ-280 העובדים המועסקים כיום ברשת

אורנה יפת 14:4301.05.19
רשת האופנה המוזלת סלקט רכשה את רשת זברה שנכנסה להליך הקפאת הליכים. ל"כלכליסט" נודע כי אמש נחתם החוזה להעברת הבעלות על הרשת לידי הבעלים של סלקט, אלון דויטש וקובי הראל. מכירת הרשת נדרשת את אישור בית המשפט בדיון שנקבע ל-21.5.

 

 

עוד נודע, כי סלקט תשלם עבור הרשת 14.6 מיליון שקל, מתוכם 4 מיליון שקל ישולמו במזומן והיתרה, 10.6 מיליון שקל תועבר בתשלומים שיפרסו על פני 36 חודשים. במסגרת העסקה רוכשת סלקט 16 סניפים של זברה והתחייבה להעסיק לפחות 85% מהעובדים המועסקים כיום ברשת, שמספרם מוערך בכ-280 עובדים.

 

סניף של זברה סניף של זברה צילום: ענר גרין
 

בשלב זה מתכוונת הרוכשת להפעיל את שתי הרשתות במקביל ולא לאחד את סלקט לתוך זברה או להיפך. "אנחנו לא רוצים לעשות זעזועים. הכל נשאר כמו שהוא. נלמד את העסק ואת כוחו של המותג", אישר דויטש ל"כלכליסט". המלאי של הרשת מפוזר בסניפים הפועלים ומוערך בכ-10 מיליון שקל.

 

בעלי המניות בזברה, פיני פרטוק וזאב זינגר, ימשיכו לתת שירותי ניהול לחברה למשך שנה ושכרם ישולם מקופת הכינוס.

 

על רשת זברה התמודדה גם רשת ביגוד אחרת, והצעה נוספת הוגשה על ידי ספק של הרשת. בחודש ינואר ניתן צו הקפאת הליכים לזברה, בשל חובות בהיקף של 100 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x