שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

עידן עופר ואודי אנג'ל רכשו את מניות "רשת" באתר טרמינל X

טרמינל X הוא אתר סחר שהקימה פוקס בנובמבר 2017 ומוכר כ-80 מותגים. כעת קבוצת פוקס מחזיקה ב-56.25% ממניות אתר הסחר, הורוביץ יאנג החזקות שבבעלות ניר הורוביץ מחזיקה ב-25% ואקס.טי מחזיקה 18.75%

אורנה יפת 10:5202.04.19

עידן עופר ואודי אנג'ל רכשו את מניות סמייל רשתות (רשת) באתר הסחר של קבוצת פוקס, טרמינל X. אתמול חתמו הצדדים על ההסכם וחברת אקס.טי, חברה פרטית בבעלות אודי ועופר אנג'ל, רכשה את כל מניותיה של סמייל רשתות (25%) בטרמינל X.

 

 

 

עם העברת המניות מחזיקה קבוצת פוקס ב-56.25% ממניות אתר הסחר, הורוביץ יאנג החזקות שבבעלות ניר הורוביץ מחזיקה ב-18.75% ואקס.טי מחזיקה 25% מהמניות.

 

טרמינל X הוא אתר סחר שהקימה פוקס בנובמבר 2017 ומוכר כ-80 מותגים, רובם מותגים בינלאומיים. רשת נכנסה כשותפה במיזם בספטמבר 2017, לפני עלייתו לאוויר, בהסכם שכלל העברת 25% ממניות האתר לרשת בעבור זמן פרסום בשווי 50 מיליון שקל שתעניק הזכיינית. הכנסות טרמינל X לשנת 2018 עמדו על 31 מיליון שקל. האתר הפסיד בשנת 2018 סכום של 8.8 מיליון שקל, והפסדיו לפני מס עמדו על 11.7 מיליון שקל.

 

אתר האופנה טרמינל X אתר האופנה טרמינל X צילום: צילום מסך

 

בהתאם להסכמים, אקס.טי תרכוש את מניותיה של סמייל, למעט לעניין התחייבותה של סמייל להעמיד זמן פרסום לטרמינל, אשר תיוותר התחייבות בלתי מותנית של סמייל כלפי טרמינל. סמייל התחייבה לזמן פרסום בשווי 50 מיליון שקל לטרמינל. יתרת הזכאות לזמן פרסום, שעומדת נכון ליום חתימת

הסכם היציאה של סמייל מהאחזקות בטרמינל, על כ-45.6 מיליון שקל, תועמד על שווי כולל של 42 מיליון שקל, ותהיה ניתנת למימוש על ידי טרמינל בעצמה או באמצעות החברה (לרבות חברות המוחזקות על ידי קבוצת פוקס) וזאת למשך תקופה של 10-7 שנים.

 

לצד ההתחייבות של סמייל בנוגע לזכאות לפרסום של טרמינל, התחייבה חברת אקס.טי לשלם לטרמינל תשלום של 2 מיליון שקל לטרמינל או להעמיד לאתר זכאות לפרסום בדיגיטל בשווי של 4 מיליון שקל.

 

במסגרת התיקון להסכמים, נקבע כי כל עוד עומדת לטרמינל יתרת זכאות לפרסום הניתנת למימוש, פוקס תעמיד לטרמינל, בכל שנה, הלוואה בסך של כ-1.2 מיליון שקל, כאשר טרמינל תהיה רשאית בהחלטה של אקס.טי והורוביץ בלבד, עד לתום אותה שנה קלנדרית, לפרוע את ההלוואה או להמיר אותה בזכאות לפרסום בשווי של כ-1.7 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x