$
פרסום ושיווק

קרוקס למטייל: יבואנית ההנעלה WeShoes נכנסת לענף התיקים

חברת קולנוע חדש רכשה את חברת דיאנה מותגים ממשפחת אברהמי, בעסקה מתמשכת שערכה הכולל מוערך ב־8 מיליון שקל

אורנה יפת 08:2605.03.19

חברת קולנוע חדש, שבבעלותה רשת הנעליים WeShoes, יבואנית קרוקס ובלנסטון, רכשה את חברת דיאנה מותגים, ונכנסת באמצעותה לתחום התיקים. ל"כלכליסט" נודע כי החברה רכשה את יצרנית התיקים והמזוודות ממשפחת אברהמי בעסקה מתמשכת שערכה הכולל מוערך ב־8 מיליון שקל.

 

מזוודה של DELSEY. יבוא רשמי מצרפת מזוודה של DELSEY. יבוא רשמי מצרפת צילום: עמירם בן ישי

 

חברת דיאנה עוסקת ביבוא ויצור של תיקים, מזוודות, ארנקים ואביזרים לנסיעות. החברה, שהוקמה לפני כ־40 שנה כחנות תיקים ברחוב אלנבי, נמצאת כיום בבעלות דור ההמשך, האחים איציק, שמוליק ומנו אברהמי. דיאנה היא היבואנית הרשמית של מותג המזוודות הצרפתית DELSEY. במקביל מייצרת החברה במפעל בסין תיקים, ארנקים, מזוודות ואקססוריז לנסיעות תחת מותגים שפיתחה כמו American Traveler ו־Valentini. לחברה רישיון לייצור תיקים וארנקים תחת המותג לי קופר הבריטי. בשנתיים הבאות ימשיכו האחים אברהמי ללוות את WeShoes וייתנו לחברה שירותי ייצור ועיצוב תיקים.

 

WeShoes מייבאת כיום גם את התיקים והארנקים של המותג דזיגוואל, אך לא פעלה באופן משמעותי בתחום התיקים והמזוודות. החברה מפעילה כיום 65 חנויות שבגדולות שבהן תכניס גם תיקים, אך מרבית הפעילות החדשה תהיה בחנויות סיטונאיות, ובהן המשביר לצרכן, H&O, ריקושט, אופיס דיפו, חנויות באוניברסיטאות, רשתות וחנויות פרטיות לתיקים ובאתר הסחר של WeShoes.

 

מיכאל הורוביץ, מבעלי חברת קולנוע חדש: "בריטייל, כמו גם בסיטונאות, יש יתרון לגודל. התחלנו כיבואנים של קרוקס ובחנויות שלנו נמכר שנים רבות רק מותג אחד, אבל אז הבנו שאנחנו צריכים להרחיב את השירות והפכנו לרשת מולטי־ברנד שמוכרת כמה מותגים". לדבריו, במקביל לחנויות התיקים שבהן נמכרים מוצרי דיאנה, בכוונת החברה לפתח ערוץ נוסף של סיטונאות בחנויות מטיילים ואופנה וחנויות ענק לשוק מוסדי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x