שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

עיריית ירושלים: רמי לוי לא משלם ארנונה

לטענת העירייה רשת המזון חייבת 2.8 מיליון שקל בתשלומי ארנונה. לוי: "אין לחברה חוב"

נורית קדוש ותומר גנון 07:2912.02.19

בזמן שרמי לוי מתחרה על סניפי קואופ במטרה להגדיל את חלקו במסחר בעיר הבירה, הגישה נגדו עיריית ירושלים תביעה בבית המשפט המחוזי בעיר בגובה 2.8 מיליון שקל, בטענה שלא שילם ארנונה על חלק מסניפיו.

 

 

לטענת העירייה רוב החוב של לוי נובע מאי תשלום ארנונה לכל אורך 2018 בסניף רשת המזון בגבעת שאול. גם בנכסים נוספים של לוי, בהם סניף תלפיות ברחוב האומן בעיר ונכס נוסף של לוי באותה הכתובת קיים חוב ארנונה בגובה 217 אלף שקל עבור כל שנת 2018.

 

לוי. "אם היה חוב העירייה היתה מעקלת החשבון" לוי. "אם היה חוב העירייה היתה מעקלת החשבון" צילום: עומר מסינגר, אוראל כהן

 

בכתב התביעה טוענת העירייה כי שלחה ללוי דרישה לתשלום והתראה בטרם נקיטת הליכים. חוב ארנונה בגובה 373 אלף שקל צבר לוי על סניף תלפיות ברחוב האומן בעיר. זאת בשל אי תשלום הארנונה מאז ספטמבר החולף. בכתב התביעה מפרטת העיריה חובות בשמונה נכסים שונים בירושלים, ומציינת כי שלחה ללוי דרישות תשלום והתראות בטרם פניה לערכאות, אך החובות לא שולמו.

 

בכתב התביעה, מדגישה העירייה כי מדובר ב"חוב ארנונה סופי" , כהגדרתו בחוק ההסדרים, כך שלא ניתן להשיג עליו. העיריה מבקשת כי בית המשפט יחייב את לוי לשלם את הסכום המלא בתוספת הוצאות ושכר טרחת עו"ד. מרמי לוי נמסר: "אין לחברה כל חוב ארנונה. לעירייה סמכות לעקל חשבון בנק של גורם שלא משלם דמי ארנונה, וכך היתה עושה אם היה קיים חוב כזה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x