$
פרסום ושיווק

רשת 13: 75 עובדים יפוטרו מהערוץ, קיצוצי שכר לבכירים

העובדים יגיעו משתי החברות המרכיבות את הערוץ - רשת וערוץ 10 - כך שמצבת כוח האדם תעמוד על כ-200 עובדים; "עבור כל המפוטרים יועמדו שירותי ליווי לכתיבת קורות חיים והשמה וכן התחייבות של בכירי הערוץ לעזרה במציאות מקומות עבודה לעובדים אלה"

שירות כלכליסט 22:5022.01.19

הערוץ הממוזג "רשת 13" יפטר 75 עובדים, כך נמסר מטעמו הלילה (ג'). הערוץ שממזג את רשת וערוץ עשר יכלול עתה כ-200 עובדים, כשמפוטרים יגיעו משתי החברות. ההודעה אינה מתייחסת לחברת החדשות של הערוץ.

 

 

 

לפי הודעת הערוץ, "לאחר שבועיים של שיחות קדחתניות בין הנהלות רשת 13 לבין ערוץ עשר במטרה לשמר כח אדם איכותי ומקצועי, תוך מינימום פגיעה בעובדים, הצליחו להגיע למספר מפוטרים נמוך משמעותית מהתכנון הראשוני. בנוסף, יבוצע קיצוץ שכר לבכירי החברה הממוזגת".

 

עוד נמסר כי "במקביל לגיבוש רשימת המפוטרים, תוך מזעור מקסימלי של הכמות, גובשו יחד עם ההסתדרות תנאי הפרישה של העובדים המפוטרים. על פי התנאים שגובשו, ככל שהוותק של העובד גבוה יותר כך גם מספר חודשי המענק יהיו גבוהים יותר. במקביל 'רשת 13' תאפשר פרישה מרצון בטווח המיידי".

 

"תנאי הפרישה שסוכמו יחד עם ועדי העובדים בשני הערוצים ויחד עם רום דביר מההסתדרות יהיו בתוקף במקרה של פיטורין ולתקופה של חצי שנה מיום המיזוג. עבור כל המפוטרים יועמדו שירותי ליווי לכתיבת קורות חיים והשמה וכן התחייבות של בכירי הערוץ לעזרה במציאות מקומות עבודה לעובדים אלה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x