שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

רגע לפני האיחוד: סמנכ"ל התוכן של רשת, עמי גלאם, פורש מתפקידו

גלאם הודיע כי ימשיך לשמש בתפקידו עד סוף השנה: "ביקשתי ממנכ"ל רשת 13, אבי צבי, לסיים את החוזה שאני חתום עליו וזאת בכדי לאפשר למנכ"ל הערוץ הממוזג לאייש את מחלקת התוכן באנשי אמונו ולנהל את הערוץ הממוזג על פי טעמו וראות עיניו"

עומר כביר 16:0816.12.18

בעוד כשבועיים, ב-1 בינואר, צפויים להתחיל שידורי הערוץ המאוחד של רשת ועשר. כעת נודע כי רגע לפני האיחוד הצפוי הודיע סמנכ"ל התוכן של רשת, עמי גלאם, שנכנס לתפקידו רק לפני כתשעה חודשים, שלא יישאר בתפקידו הנוכחי ויפרוש בסוף השנה. עם זאת, לבקשת המנכ"ל המיועד של הערוץ הממוזג, יוסי ורשבסקי, הוא ימשיך להוביל את עונת ה-VIP של האח הגדול שתשודר בקרוב.

 

עמי גלאם, סמנכ"ל התוכן הפורש של רשת עמי גלאם, סמנכ"ל התוכן הפורש של רשת צילום: יונתן גלאם

 

 

"ביקשתי ממנכ"ל רשת 13, אבי צבי, לסיים את החוזה שאני חתום עליו וזאת בכדי לאפשר למנכ"ל הערוץ הממוזג לאייש את מחלקת התוכן באנשי אמונו ולנהל את הערוץ הממוזג על פי טעמו וראות עיניו", אמר גלאם בהודעה לעיתונות. "אני מודה לאבי צבי על האמון שנתן בי ועל שהפקיד בידיי את ניהול התוכן של רשת. אני מאחל הצלחה גדולה ליוסי ורשבסקי ולערוץ הממוזג. הצלחתו קריטית עבור כלל התעשייה הקטנה והפגיעה שלנו".

 

אבי צבי אמר כי: "איוש תפקיד סמנכ"ל תוכן בחברת טלוויזיה הוא אולי המאתגר ביותר שיש. מעבר לכישרון הטבעי ולמקצועיות הבלתי מתפשרת ביצירת תוכן, עמי הביא איתו מיומנויות ניהוליות איכותיות. הסט הערכי של עמי חפף את הסט הערכי של התחנה והבטיח, בתקופתו הקצרה יחסית, כי המסך של רשת ימשיך להיות הטלוויזיה הערכית בישראל".

 

לפני שמונה לסמנכ"ל התוכן של רשת החזיק גלאם ב"סטודיו גלאם", חברת הפקות ופורמטים בינלאומית שהקים יחד עם אשתו, אילן גלאם. החברה אחראית על פיתוח פורמטים, ובהם "עד סוף העולם", "טיול אחרי צבא" ו"ההחלטה". קודם לכן שימש כמנהל תחום הבידור והריאליטי בקשת, שם היה חתום על פורמטים כגון "מאסטר שף", "סופר נני", "יצאת צדיק", "מה אתם הייתם עושים", ו"אל תפיל את המיליון".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x