פרסום ושיווק

המוסדיים הכניעו את רמי לוי: יוחלט על קיצוץ חצי מהמענק שאישר לו הדירקטוריון

באסיפת בעלי המניות שצפויה להתכנס בשבוע הבא יוחלט לקצץ מחצית מהמענק שאושר לו בוועדת הביקורת. עוד הוא נדרש להנמיך את דמי השכירות

נורית קדוש 09:1105.12.18
המוסדיים הכניעו את רמי לוי, ובאסיפת בעלי המניות שצפויה להתכנס ביום רביעי הבא יוחלט לקצץ מחצית מהמענק שאושר לו בוועדת הביקורת והדירקטוריון (המענק הוא נגזרת של ביצועי החברה). כמו כן הוכנסו תיקונים בהסכם המסגרת של שכירת נכסים, ונקבע כי ההיקף המצרפי של דמי השכירות השנתיים המשולמים לבעל השליטה לא יעלה על 7% מהוצאות המכירה והשיווק, במקום 8% שהתבקשה לאשר אסיפת בעלי המניות. עוד נקבע כי דמי השכירות מנכסים המשמשים למחסנים או מתחמים לוגיסטיים לא יעלו על 1.4% מהרווח הגולמי, לעומת 3% שנדרשה האסיפה לאשר.

 

 

לוי התקשה להגיע להבנות עם הגופים המוסדיים, ועל רקע זאת נאלץ בשבוע שעבר לדחות פעם נוספת את כינוס אסיפת בעלי המניות במספר ימים. המהלך החל בחודש מרץ השנה, אז זימנה שיווק השקמה אסיפת בעלי מניות, לצורך אישור תנאי העסקה של בעל השליטה ובני משפחתו וכן אישור הסכם מסגרת לשכירות נכסים שבבעלותו הפרטית של לוי. האסיפה שזומנה לאפריל נדחתה כעבור כשלושה שבועות למועד לא ידוע, לטובת מיצוי דין ודברים עם רשות ני"ע ועם גופים מוסדיים. בחודש יולי זומנה שוב האסיפה, אולם חודש לאחר מכן פרסמה אנטרופי חוות דעת הממליצה לגופים המוסדיים להתנגד להסכם המסגרת ולתנאיו.

 

רמי לוי. נדרש להנמיך גם את דמי השכירות רמי לוי. נדרש להנמיך גם את דמי השכירות צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x