$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

חברת הארונות "דלקוב" מציעה לרכוש את פז מטבחים שקרסה

ל-300 לקוחות פז מטבחים אשר הזמינו ממנה מטבחים מוצע פיתרון לקבל את המטבחים בתמורה לתוספת תשלום

ליטל דוברוביצקי 16:3026.11.18

חברת הארונות "דלקוב" הגישה הצעה למפרק הזמני של רשת פז מטבחים בה היא מציעה לרכוש את הרשת בסכום של חצי מיליון שקל. ההצעה כוללת רכישה מלאה של פעילות החברה לרבות המפעל ושלושת הסניפים עם התחייבות למתן פתרון ללקוחות החברה ועובדיה. כך למשל, לקוח ששילם מחיר מלא על מטבח שרכש מפז מטבחים יצטרך להוסיף 35% בתוספת הובלה והרכבה לקבל המוצר.

 

 

 

חברת דלקוב ארונות הוקמה לפני 30 שנה ומתמחה בייצור ארונות וחדרי ארונות בהתאמה אישית וכן בפתרונות אחסון וריהוט משלים. בבעלותה עשרה סניפים ברחבי הארץ. החברה הגישה הצעה למפרק הזמני , עו"ד נפתלי נשר שעיקרה רכישה מלאה של פעילות חברת פז מטבחים, לרבות מפעל החברה ושלושת סניפיה.

 

הסניף של מטבחי פז בראשון לציון הסניף של מטבחי פז בראשון לציון צילום: אוראל כהן

 

החברה הציגה בהצעתה מנגנון פיצוי ללקוחות אשר נפגעו כתוצאה מפירוקה של פז מטבחים וכן התחייבה לחזור ולהעסיק לפחות 50% מכלל העובדים של פז מטבחים.

 

יעקב חלובה מבעלי דלקוב מסר, "לאחר השלמת תהליך בדיקת הנאותות החלטנו להגיש הצעה לרכוש את חברת המטבחים פז כאשר לנגד עינינו עמדו טובת הלקוחות והעובדים המסורים של החברה. אנו נפעל (בכפוף לאישור ההצעה על ידי בית משפט-ל.ד) לספק את ההזמנות ללקוחות שהזמינו מטבח וטרם קיבלו בהתאם למנגנון הפיצוי שהוצג לבית המשפט".

 

כפי שנחשף ב"כלכליסט" בית המשפט המחוזי מרכז מינה לאחרונה מפרק זמני לחברת פז מטבחים שקרסה. כמו כן הוצא צו פירוק זמני לחברה. השופטת עירית וינברג-נוטוביץ מינתה לתפקיד המפרק הזמני את עו"ד נפתלי נשר. רשת פז מטבחים הינה אחת מחברות המטבחים הידועות בישראל. מבקשת הפירוק עולה כי לפז מטבחים למעלה מ-300 לקוחות אשר הזמינו ממנה מטבחים. מדובר בחברה אשר מייצרת ומשווקת מטבחים ומעסיקה עשרות עובדים.

 

קריסת פז מטבחים מצטרפת לעוד חברות שקרסו בשנים האחרונות בתחום ענף המטבחים בישראל. מבקשת הפירוק עולה כי חובות החברה מגיעים לכ-6 מיליון שקל. המפעל של החברה ממוקם ברמלה ולחברה יש עוד אולם תצוגה בפתח תקווה, ראשון לציון ונתניה. עוד נודע כי בעל החברה, ניר שטבי הזרים כספים רבים מכיסו הפרטי לחברה.

 

את עובדי הרשת מייצגת עו"ד רחל בן רחמים סובול ממשרד וולפסון ויינשטיין.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x